ПОГЛЕДАЈТЕ СПИСАК ТАЛЕНТОВАНИХ УЧЕНИКА ДОБИТНИКА ЈЕДНОКРАТНЕ ПОМОЋИ ОПШТИНЕ СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА

На основу Одлуке о начину пружања помоћи ученицима и студентима младим талентима (МСЛ Бр. 1/2018) и Правилника о условима за доделу награда ученицима и студентима младим талентима од 09. Августа 2019. године, Комисија за спровођење конкурсног поступка за доделу помоћи ученицима и студентима – младим талентима утврдила је дана 05.11.2019. године, предлог листе кандидата – младих талената који су остварили право на једнократну награду из буџета Општине Смедеревска Паланка у 2019. години.

Табела бр. 1 Ученици основних школа
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив школе Просечна оцена
1 Марковић М. Александра Херој Иван Мукер 5,00
2 Нисов М. Филип Херој Иван Мукер 5,00
3 Шевић Ж. Лука Олга Милошевић 5,00
4 Вејновић П. Даница Херој Иван Мукер 5,00
5 Лазић М. Лука Олга Милошевић 5,00
6 Радисављевић Д. Марија Радомир Лазић 5,00
7 Паунић С. Тодор Вук Караџић 5,00
8 Рашковић С. Катарина Олга Милошевић 5,00
9 Марковић Д. Милена Херој Иван Мукер 5,00
10 Јеремић А. Ленка Херој Иван Мукер 5,00
11 Рудеж Ј. Анђелина Херој Радмила Шишковић 5,00
12 Милошевић Љ. Павле Олга Милошевић 5,00
13 Милановић Д. Дуња Херој Иван Мукер 5,00
14 Здравковић Д. Јелена Вук Караџић 5,00
15 Мандић С. Анђела Лазар Станојевић 5,00
16 Мандић С. Филип Лазар Станојевић 5,00
17 Миљковић З. Катарина Ђорђе Јовановић 5,00
18 Милутиновић Д. Димитрије Херој Радмила Шишковић 5,00
19 Тошић Б. Марија Вук Караџић 5,00
20 Матејић Д. Милош Радомир Лазић 5,00
21 Ђорђевић Н. Сара Херој Радмила Шишковић 5,00
22 Миловановић Н. Матеја Херој Иван Мукер 5,00
23 Тучић А. Катарина Херој Радмила Шишковић 5,00
24 Јанковић Н. Вељко Херој Радмила Шишковић 5,00
25 Стајић Ј. Ема Херој Иван Мукер 5,00
26 Микић Н. Нина Вук Караџић 5,00
27 Младеновић Д. Теодора Херој Иван Мукер 5,00
28 Рудеж Ј. Андреа Херој Радмила Шишковић 5,00
29 Топаловић Б. Софија Олга Милошевић 5,00
30 Јелић Б. Јован Радомир Лазић 5,00
31 Славковић З. Марија Херој Иван Мукер 5,00
32 Шавле Д. Лука Херој Иван Мукер 5,00
33 Мартиновић Б. Борис Херој Иван Мукер 5,00

34 Радивојевић Н. Ђорђе Ђорђе Јовановић 5,00
35 Радивојевић Н. Кристина Ђорђе Јовановић 5,00
36 Ђорђевић С. Ђорђе Херој Иван Мукер 5,00
37 Басарић Д. Сандра Херој Радмила Шишковић 5,00
38 Басарић Д. Бранко Херој Радмила Шишковић 5,00
39 Радовановић П. Андиана Херој Иван Мукер 5,00
40 Митрески Д. Анастасија Херој Иван Мукер 5,00
41 Агатоновић Д. Никола Станоје Главаш 5,00
42 Михаиловић М. Милица Олга Милошевић 5,00
43 Басарић Ј. Андрија Херој Радмила Шишковић 5,00
44 Миливојевић Ж. Милена Никола Тесла 5,00
45 Комендић М. Катарина Вук Караџић 5,00
46 Илић С. Марија Олга Милошевић 5,00
47 Ђорђевић Ж. Анђела Херој Иван Мукер 5,00
48 Лачковић Ђ. Марија Херој Радмила Шишковић 5,00
50 Ђорђевић П. Маша Херој Радмила Шишковић 5,00
51 Дончић С. Урош Херој Иван Мукер 5,00
52 Јовановић Ђ. Стефан Вук Карааџић 5,00
53 Ивковић С. Тамара Херој Радмила Шишковић 5,00
54 Тошић Р. Филип Вук Караџић 5,00
55 Пауновић Г. Вељко Вук Караџић 5,00
56 Радојичић Д. Лазар Херој Иван Мукер 5,00
57 Дрљача Н. Андрија Херој Радмила Шишковић 5,00
58 Перић Р. Наташа Олга Милошевић 5,00
59 Бајчић И. Викторија Ђорђе Јовановић 5,00
60 Марковић Д. Марко Херој Радмила Шишковић 5,00
61 Вираг Д. Анђела Херој Радмила Шишковић 5,00
62 Живковић Ј. Нина Олга Милошевић 5,00
63 Ђорђевић Р. Хелена Олга Милошевић 5,00
64 Вуковић А. Софија Херој Радмила Шишковић 5,00
65 Харш С. Емилија Херој Иван Мукер 5,00
66 Бабанић И. Огњен Вук Караџић 5,00
67 Стојановић Д. Урош Херој Иван Мукер 5,00
68 Танасковић Ј. Невевена Херој Радмила Шишковић 5,00
69 Мрдаковић В. Василије Херој Радмила Шишковић 5,00
70 Милошевић Љ. Петар Олга Милошевић 5,00
71 Стевановић Г. Мина Нилола Тесла 5,00
72 Милић М. Милица Херој Радмила Шишковић 5,00
73 Лукић А. Софија Олга Милошевић 5,00
74 Вујић М. Дуња Херој Иван Мукер 5,00
75 Васић Н. Коста Херој Иван Мукер 5,00

76 Михаиловић В. Милена Херој Радмила Шишковић 5,00
77 Радисављевић Д. Љубица Херој Радмила Шишковић 5,00
78 Милошевић Д. Ката Херој Радмила Шишковић 5,00
79 Дрљевић И. Јана Херој Радмила Шишковић 5,00
80 Ивковић С. Андреја Никола Тесла 5,00
81 Андрејић З. Вук    Олга Милошевић 5,00
82 Иличић С. Никола Брана Јевтић 5,00
83 Јеренић Д. Кристина Ђорђе Јовановић 5,00
84 Радишић Н. Петар Херој Радмила Шишковић 5,00
85 Анђелковић Г. Марта Радомир Лазић 5,00
86 Ћосић Д. Тодор Херој Радмила Шишковић 5,00
87 Новаковић Б. Димитрије Олга Милошевић 5,00
88 Васић В. Вукашин Херој Иван Мукер 5,00
89 Букумирић И. Дуња Вук Караџић 5,00
90 Живковић Ж. Вања Херој Радмила Шишковић 5,00
91 Аџић З. Мијана Олга Милошевић 5,00
92 Милановић С. Јована Милија Ракић 5,00
93 Смољанић А. Милица Херој Радмила Шишковић 5,00
94 Марковић Н. Милица Херој Иван Мукер 5,00
95 Чарапић И. Теодора Вук Караџић 5,00
96 Милосављевић И. Мила Херој Радмила Шишковић 5,00
97 Милосављевић И. Ражица Херој Радмила Шишковић 5,00
98 Петровић Г. Ања Херој Иван Мукер 5,00
99 Радоичић М. Теодора Олга Милошевић 5,00
100 Јанковић Б. Огњен Херој Иван Мукер 5,00
101 Јанковић Б. Тадија Херој Иван Мукер 5,00
102 Аранђеловић М. Лидија Олга Милошевић 5,00
103 Маринковић Б. Борис Херој Радмила Шишковић 5,00
104 Томић С. Тамара Олга Милошевић 5,00
105 Петровић Д. Иван Вук Караџић 5,00
106 Рајчић М. Анђела Херој Радмила Шишковић 5,00
107 Радовановић С. Николина Херој Иван Мукер 5,00
108 Живојиновић М. Тамара Олга Милошевић 5,00
109 Станојевић Н. Душан Станоје Главаш 5,00
110 Тошић Р. Немања Вук Караџић 5,00
111 Чарапић И. Магдалена Вук Караџић 5,00
112 Голуб Д. Стефан – Треће место на такмичењу из математике Херој Иван Мукер 4,69

113 Аврамовић Н. Ана Брана Јевтић 5,00
114 Марковић Ж. Софија Херој Иван Мукер 5,00
115 Златковић Д. Немања Вук Караџић 4,83 – Друго место на литерарном конкурсу

116 Коларевић Б. Андреја – Прво место на Општинском такмичењу из техничког и информатичко образовање Херој Иван Мукер 4,71

Табела бр. 2 Ученици средњих школа
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив школе Просечна  оцена
1 Палић Д. Огњен Паланачка гимназија 5,00
2 Голубовић В. Лидија Паланачка гимназија 5,00
3 Бркушанин М. Огњен Паланачка гимназија 5,00
4 Динић В. Вук МЕШ Гоша 5,00
5 Марковић С. Јелица Средња мед. школа Звездара 5,00
6 Алексић Д. Јелисавета Математичка гимназија 5,00
7 Тешић С. Урош Паланачка гимназија 5,00
8 Глишовић С. Алекса Паланачка гимназија 5,00
9 Ђурђевић Г. Мирија Жикица Дамњановић 5,00
10 Катић Н. Никола МЕШ Гоша 5,00
11 Радосављевић С. Андријана Жикица Дамњановић 5,00
12 Радишић Н. Ана Паланачка гимназија 5,00
13 Рибарић Б. Дарко СТШ ПТТ – Београд 5,00
14 Делић С. Неда Паланачка гимназија 5,00
15 Караклић З. Андреа Паланачка гимназија 5,00
16 Марковић Ж. Ана Математичка гимназија Београд 5,00
17 Милојевић З. Весна Паланачка гимназија 5,00
18 Милутиновић Д. Николина Паланачка гимназија 5,00
19 Тошевић Д. Катарина Паланачка гимназија 5,00
20 Дисић Д. Софија Жикица Дамњановић 5,00
21 Седларевић С. Стефан Паланачка гимназија 5,00
22 Марковић Н. Мина Паланачка гимназија 5,00
23 Васић Н. Богдан Паланачка гимназија 5,00
24 Батинић З. Марко Паланачка гимназија 5,00
25 Марковић Д. Александар Техничка школа Смедерево 5,00
26 Стојковац Д. Матеја Паланачка гимназија 5,00
27 Миленковић З. Даница Паланачка гимназија 5,00
28 Пантић С. Емилија Жикица Дамњановић 5,00
29 Петковић Н. Анастасија Филолошка гимназија 5,00
30 Радисављевић Д. Тијана Медицинска школа Звездара 5,00
31 Икодиновић С. Марија Паланачка гимназија 5,00

32 Сенић Р. Бојана Друга Крагујевачка гимназија 5,00
33 Паунић С. Вук Паланачка гимназија 5,00
34 Радојковић Т. Милош Паланачка гимназија 5,00
35 Максимовић Ж. Алекса МЕШ Гоша 5,00
36 Југовић Б. Стеван МЕШ Гоша 5,00
37 Јелић Б. Невена Медицинска школа Звездара 5,00
38 Миловановић Ж. Немања Саобраћајно техничка школа 5,00
39 Јозић П. Никола МЕШ Гоша 5,00
40 Живојиновић З. Теодора Паланачка гимназија 5,00
41 Пешић Н. Невена Паланачка гимназија 5,00
42 Пантић С. Андријана Паланачка гимназија 5,00
43 Перкић Ј. Милица Паланачка гимназија 5,00
44 Миленковић С. Јелена Паланачка гимназија 5,00
45 Ушитков В. Лука Паланачка гимназија 5,00
46 Ћосић Ж. Теодора Паланачка гимназија 5,00
47 Радовановић Г. Вељко Паланачка гимназија 5,00
48 Маторкић С. Милена Паланачка гимназија 5,00
49 Трајковић Д. Андрија МЕШ Гоша 5,00
50 Миладиновић И.Теодора Паланачка гимназија 5,00
51 Ранковић Д. Милица МЕШ Гоша 5,00
52 Митровић Д. Милена Паланачка гимназија 5,00
53 Стевановић Н. Исидора Паланачка гимназија 5,00
54 Стојановић В. Андреа Паланачка гимназија 5,00
55 Златковић Д. Тамара Паланачка гимназија 5,00
56 Дуњић С. Кристина Паланачка гимназија 5,00
57 Јоцковић В. Марија Паланачка гимназија 5,00
58 Гајић Д. Анђела Паланачка гимназија 5,00
59 Лачковић Ђ. Софија Паланачка гимназија 5,00
60 Адамовић Б. Јован Паланачка гимназија 5,00
61 Јовановић Љ. Саша Пољ. ветеринарска школа Свилајнац 5,00
62 Маричић С. Мина Паланачка гимназија 5,00
63 Бабанић Б. Никола МЕШ Гоша 5,00
64 Вучетић С. Вељко Средња техничка ПТТ школа 5,00
65 Поленек С. Василије Паланачка гимназија 5,00
66 Ивановић И. Ива Паланачка гимназија 5,00
67 Поленек С. Димитрије Паланачка гимназија 5,00
68 Радосављевић З. Ђорђе МЕШ Гоша 5,00
69 Станојловић А. Ања Жикица Дамњановић 5,00
70 Дубоњац Б. Теодора Паланачка гимназија 5,00
71 Срећковић Б. Кристина Паланачка гимназија 5,00
72 Томашевић Р. Бојана Средња техничка ПТТ школа 5,00
73 Тошић Б. Никола Паланачка гимназија 5,00
74 Јоковић Д. Кристина Паланачка гимназија 5,00

75 Пауновић Д. Дијана Паланачка гимназија 5,00
76 Вељић Г. Ана Паланачка гимназија 5,00
77 Гавриловић М. Теодора Паланачка гимназија 5,00
78 Симић Р. Анисија Паланачка гимназија 5,00
79 Симић Р. Анастасија Паланачка гимназија 5,00
80 Андрић Н. Душан Паланачка гимназија 5,00
81 Николић З. Милица Паланачка гимназија 5,00
82 Нешић В. Софија Земунска гимназија 5,00
83 Николић З. Даница Паланачка гимназија 5,00
84 Станојевић Н. Невена Паланачка гимназија 5,00
85 Кабић А. Сара Паланачка гимназија 5,00
86 Гогић Б. Нађа Паланачка гимназија 5,00
87 Спасојевић П. Немања Паланачка гимназија 5,00
88 Спасојевић П. Марија Паланачка гимназија 5,00
89 Иличић С. Катарина Паланачка гимназија 5,00
90 Маратинковић Д. Александар Пољопривредно ветеринарска школа Свилајнац 5,00

91 Аврамовић Д. Александра Паланачка гимназија 5,00
92 Марковић Н. Јелена Паланачка гимназија 5,00
93 Радомировић С. Јован Паланачка гимназија 5,00
94 Јовановић М. Ана Паланачка гимназија 5,00
95 Амановић С. Марија Паланачка гимназија 5,00
96 Ивановић Д. Тијана Паланачка гимназија 5,00
97 Лукић Н. Матија Паланачка гимназија 5,00
98 Ковачевић Г. Ленка Паланачка гимназија 5,00
99 Момчиловић И. Вук МЕШ Гоша 5,00
100 Милојковић П. Ирина Паланачка гимназија 5,00
101 Грујић С. Михајло Паланачка гимназија 5,00
102 Илић М. Душан Паланачка гимназија 5,00
103 Потић Д. Урош Паланачка гимназија 5,00
104 Миловановић Б. Немања Прва Крагујевчка гимназија 5,00
105 Вићентијевић Д. Игор Паланачка гимназија 5,00
106 Тагић В. Јована Средња техничка ПТТ школа 5,00
107 Спасојевић Н. Исидора Фармацеутско –физиотерапеутска школа Београд 5,00

108 Радовановић Т. Милош Паланачка гимназија 5,00
109 Панић Н. Анђела Паланачка гимназија 5,00
110 Радовић З. Петар Паланачка гимназија 5,00
111 Радосављевић Г. Богдан Паланачка гимназија 5,00
112 Нешић С. Филип Краљ Петар Први 5,00
113 Милојевић С. Тамара Економска школа Крагујевац 5,00
114 Јокић Б. Сара Паланачка гимназија 5,00

115 Мијовић Д. Лазар Паланачка гимназија 5,00
116 Алексић З. Огњен Прва Краагујевчка гимназија 5,00
117 Радовановић Р. Стефан– Особа са инвалидитетом- Паланачка гимназија 4,94

118 Голуг Д. Дејана – Треће место из математике МЕШ ГОША 4,73

119 Даниловић В. Димитрије – Треће место на Републичком такмичењу из књижевности- Паланачка гимназија 4,85

120 Нинковић Н. Александра – Друго место на Међународном литерарном конкурсу- СШ Жикица Дамњановић 4,93

121 Сенић Р. Татјана – Друго место на окружном такмичењу из књижевности Паланачка гимназија 4,93

Табела бр. 3 Студенти прве године основних академских студија
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив високо школске
установе

Просечна оцена
1. Сенић Р. Јован Електротехнички факултет 5,00
2. Рајичић С. Сергеј Криминалистичко полицијски универзитет 5,00

3. Бркушани С. Богдан Медицински факултет – Београд 5,00
4. Маторкић С. Марија Правник Факултет Београд 5,00
5. Митровић Р. Исидора Фармацеутски факултет 5,00
6. Стојановић Д. Јован Факултет организационих наука 5,00
7. Михајловић А. Ана Правни факултет Београд 5,00
8. Талијан М. Јована Архитектонски факултет Београд 5,00

9. Ристић М. Јована Филолошки факултет Београд 5,00
10. Милојковић Б. Наталија ВТШСС Крагујевац 5,00
11. Николић Р. Илија Филозофски факултет Ниш 5,00
12. Стојановић Д. Анђела Факултет политичких наука 5,00
13. Глишић П. Бранислав Машински факултет 5,00
14 Делић С. Алекса Електротехнички факултет 5,00
15. Будимкић Г. Анђела Правни факултет Београд 5,00

16. Вулићевић С. Александра Факултет политичких наука 5,00
17. Пантић С. Тамара Факултет техничких наука 5,00
18. Алексић Д. Михаило – Треће место на окружном такмичењу из физике- Електротехнички факултет 4,92

19. Рашковић С. Лазар Електронски факултет Ниш 5,00
20. Николић А. Тијана Саобраћајни факултет 5,00

Табела бр. 4 Студенти друге, треће и четврте године основних академских
студија
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив високо школске установе

Просечна оцена
1 Вуруна Д. Милица Филозофски факултет 8,31
2 Симић М. Јелена Филолошки факултет 9,67
3 Јоксимовић Љ. Милица Пољопривредни факултет 8,00
4 Јоксимовић Љ. Антонија Факултет за физичку хемију 8,19
5 Првуловић Д. Катарина Факултет политичких наука 8,13
6 Ризи М. Дуња Учитељски факултет 8,78
7 Вељковић Т. Јована Фак. ветеринарске медицине 8,33
8 Јанковић М. Јована Медицински факултет – ВМА 8,17
9 Ђорђевић Д. Маја Висока туристичка школа 8,00
10 Адамовић Д. Михајло Економски факултет 8,43
11 Топаловић Г. Андријана Правни факултет 8,21
12 Гецић М. Александра Филолошки факултет 8,43
13 Јовић В. Петра Висока школа елек. и рач. 9,80
14 Марковић Н. Анђела Електротехнички факултет 9,07
15 Станисављевић А. Исидора Факултет медицинских наука 9,00
16 Радивојевић М. Милица Висока здравствена школа 8,76
17 Богуновић С. Никола Машински факултет 8,09
18 Милић З. Горун Природно математички факултет 9,15

19 Бркић Д. Милош Православни богословски факултет 9,32
20 Шајић Ђ. Драгана Економски Факултет 9,25
21 Петровић Д. Тијана Вискока здравствена школа 8,11
22 Вемић А. Катарина Правни факултет 9,09
23 Петровић Ђ. Емилија Правни факултет 8,75
24 Дидић Н. Сања Висока школа – политехника 9,00
25 Драгишић Д. Даница Висока здравствена школа 9,60
26 Милошевић А. Александра Саобраћајни факултет 8,76
27 Марковић Ж. Срђан Електротехнички факултет 9,64

28 Вулићевић З. Александра Архитектонски факултет 8,49
29 Ацић Б. Александра Учитељски факултет 8,17
30 Планчак Љ. Ксенија Економски факултет 8,86
31 Планчак Љ. Кристина Филолошки факултет 8,32
32 Поповић З. Милица Војна академија 8,38
33 Тодосијевић М. Катарина Филолошко уметнички факултет 9,37
34 Филиповић Д. Милош Грађевински факултет 8,42
35 Јанковић Г. Тамара Факултет педагошких наука 8,13
36 Јовановић Д. Јован Електронски факултет 8,78
37 Милутиновић П. Милица Факултет примењених уметности 9,60
38 Марковић С. Катарина Филолошки факултет 9,60
39 Јовичић З. Милица Правни факултет 8,42
40 Митровић Г. Анђела Факултет инжењерских наука 8,80
41 Лазић С. Ивана Фармацеутски факултет Београд 8,11

42 Михајловић М. Милица Фармацеутски факултет Београд 8,25
43 Ристић С. Нина Правни факултет Београд 9,50
44 Аранђеловић С. Катарина Електротехнички факултет Београд 8,95
45 Чаировић С. Александра Филолошки факултет Београд 8,81
46 Павловић П. Дара ВШСС – Београдска политехника 9,06
47 Стевановић Н. Андријана Пољопривредни факултет 9,39
48 Крсмановић Р. Кристина Факултет медицинских наука 8,33
49 Ацић Н. Слободан Факултет медицинских наука 9,41
50 Грујић С. Жељана Факултет организационих наука 9,63
51 Балшић З. Владимир ВПШСС Ваљево 8,83
52 Симић С. Анђела ВПШСС Шабац 9,50
53 Милијашевић Б. Војкан Грађевински факултет Београд 9,00
54 Возић М. Катарина Филозофски факултет Београд 8,56
55 Миљковић Б. Милена Криминалистичко полицијски универзитет 90,7

56 Ђорђевић З, Вељко ВШ елек. тех. и рачунарства Београд 9,30

57 Радојковић Р. Лазар Висока здравствена школа Београд8,00
58 Пешић М. Виолета Факултет медицинских наука 9,24
59 Станојевић С. Маријан Правни факултет Београд 8,32
60 Станојевић Б. Огњен Правни факултет Београд 8,39
61 Маричић С. Љубица ВШСС – Београдска политехника 9,00

62 Пауновић Д. Алекса Правни факултет Београд 9,46
63 Тошић Р. Анђела Фармацеутски факултет 9,26
64 Рајковић З. Душан Факултет медицинских наука Крагујевац 8,25
65 Веселиновић Ј. Немања Географски факултет Београд 8,10
66 Стевановић З. Елена Филозофски факултет Београд 9,50
67 Цимбаљевић М. Жељко ПМФ – Крагујевац 9,31
68 Богдановић Д. Михајло ПМФ – Крагујевац 9,08
69 Славковић С. Ања ВМШСС Ћуприја 9,60
70 Нешић Н. Катарина Академија пос. СС Београд 9,44
71 Кељаћ В. Јелена Математички факултет Београд 8,20
73 Мратинковић Д. Катарина Факултет организациони наука 8,11
74 Живковић Ж. Алекса Медицински факултет Београд 9,71
75 Самарџић Б. Нина Филолошки факултет 8,25
76 Миливојевић С. Теодора Шумарски факултет Београд 9,27
77 Рашић И. Маја Фармацеутски факултет 8,08
78 Митровић Р. Андрија Грађевински факултет 8,49
79 Јовичић С. Милица Архитектонски факултет 9,33
80 Стојановић С. Јована ВЗШСС Београд 8,56
81 Панић Н. Александра Електротехнички факултет 8,22
82 Декић Р. Исидора Филозофски факултет Нови Сад 9,91

83 Радосављевић Г Тијана Факултет за спец. едук. и рехабилитацију 8,87

84 Марковић С. Анђела Филолошко уметнички факултет КГ 9,45

85 Паунковић С. Никола Грађевински факултет у Београду 8,58
86 Миливојевић С. Лазар Биолошки факултет 9,41
87 Маринковић Б. Андрија Машински факултет Београд 8,78
88 Талијан З. Никола Машински факултет Београд 8,57
89 Мијовић Д. Никола Факултет организационих наука 9,14

90 Поповић М. Јована Факултет организационих наука 8,95
91 Јелић Б. Емилија Филозофски факултет Београд 8,83
92 Стојић Д. Милена Висока Мед. ШСС Ћуприја 9,5
93 Вукосављевић Д. Милица Економски факултет Београд 8,97
94 Ђорђевић Б. Софија Учитељски факултет 8,63
95 Радовановић Д. Слободан Машински факултет 9,00
96 Ђорђевић С. Илија Факултет драмских уметности 9,75

Табела бр. 5 Студенти дипломских академских мастер студија
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив високо школске установе

Просечна оцена

1 Димић Р. Биљана Факултет организационих наука 10,00
2 Лошић Г. Немања Саобраћајни факултет 9,83
3 Красић М. Младен Саобраћајни факултет 8,00
4 Петровић Г. Јована Филозофски Факултет 10,00
5 Митровић Р. Ђорђе ПМФ Крагујевац 9,36
6 Батинић М. Александра Филолошки факултет Београд 8,85

Табела бр. 6 Студенти докторских студија
РБ. Презиме, средње слово и име

Назив високо школске установе

Просечна оцена
1 Дубољац Д. Јована Филолошки факултет 9,10
2 Батинић М. Петар Технолошко металуршки факултет 9,55

3 Живојиновић Д. Лазар Факултет организационих наука 9,69
4 Пантић Б. Ивана Филозофски факилтет Мас – 10

Напомена: Кандидати чија имена се не налазе у предлогу листе кандидата
могу уложити приговор у року од 5 дана од дана објављивања на огласној
табли и сајту општине Општинском већу Општине Смедеревска Паланка.

КОМИСИЈА

Милан Тркља, мастер економиста с.р.
Ана Тучић, дипл. правник с.р.
Иван Јоцковић, дипл. правник с.р.

Stalna veza (link) ka ovom članku: http://palankadanas.com/pogledajte-spisak-talentovanih-ucenika-dobitnika-jednokratne-pomoci-opstine-smederevska-palanka/

1 comment

    • Vukovac on 06/11/2019 at 15:03

    Ispade svi 5,00. Hiperprodukcija vukovaca. Kvalitet školstva se urušio, drastično!

Komentari su onemogućeni.