јун 07 2017

ПРЕГРШТ МЕДАЉА АТЛЕТИЧАРИМА ЈАСЕНИЦЕ У КРУШЕВЦУ

У Крушевцу је у суботу 03.јуна, одржано 1. првенство централне Србије за атлетске школе и млађе пионире/ке.

Атлетски клуб Јасеница је представљало 26 такмичара и освојено је 5 златних, 4 сребрне и 4 бронзане медаље.

Нека деца су се први пут такмичила и оправдала су своје учешће добрим приступом самом такмичењу.

Златне медаље освојили су: Дуња Будимир (08) у трци на 60 мет.,Лука Ђорђевић (07) у трци на 50 мет./пр.,Тамара Ивковић (06) у бацању вортекс, све троје су се такмичили у АШ.

За млађе пионире/ке злато су освојиле Маја Вићентијевић (05) у бацању вортекса и Мила Милосављевић ( 05) у скокуудаљ.

Сребрне медаље су освојили: Павле Вујић ( 09) у скоукуудаљ,Новк Јанковић (08) у бацању вортекса,Ема Стајић (06) у трци на 50 мет/пр. , а Бранко Басарић (05) је освојио у кокуренцији млађих пионира/ка у бацању вортекса.

Бронзане медаље су освојили:Адреја Радисављевић ( 09) у скокуудаљ,Влада Петровић (08) у трци на 60 метара а у конкуренцији млађих пионира/ки, Павле Давидовић је освојио 3. место у трци на 60 метара као и Димитрије Јанчић у дисциплини бацање вортекса.