ПРИЈАТЕЉСКЕ УТАКМИЦЕ НА ТЕРИТОРИЈИ ПОДУНАВСКОГ ОКРУГА

Фудбалери Јасенице су почели са припремама за наставак такмичења у пролећном делу првенства Подунавске окружне лиге,  Јасеница – Рудар ( Костолац ) 2:2 ( 0:0 ) Стрелци за Јасеницу, Ђорђевић 82, Петронијевић 85.минут, за Рудар Медић 75, Стојковић 90.минут.
Припремајући се за наставак првенства у Подунавско – Шумадијској зони, фудбалери Мораве из Велике Плане дочекали су РСК из Раброва члана Српске лиге Запад и били поражени са 2:0. Голове за госте постигли су, Симић у 23 и Ракић у 25.минуту.
Напредак је у Марковцу дочекао Петра Добрњца из Добрње и играно је 2:2. Марковчани су у 18.минут повели преко Ђуричића, Никчевић је у 23 изједначио. У наставку је Никчевић у 69. довео госте у вођство а реми је остварио Петровић у 81. минуту.
Млади борац се у Великом Орашју састао са Слогом из Лугавчине чланом Подунавске окружне лиге. Домаћин је у 51. минуту повео преко Јашића, а Милошевић пет минута пре краја сусрета изједначио.
Полет из Трновча на свом терену високо је поразило 6:0 Јединство из Крњева.