ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ У ТРОБОЈУ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

Данас је у Сремској Митровици у организацији Атлетског савеза Србије и А.К. СРЕМ ,одржано прв. Србије у тробоју у конкуренцији млађих пионира/ки. У склопу тог такмичења требало је да се одржи и прв.Атлетског савеза централне Србије у конкуренцији млађих и старијих пионира/ки. На жалост, одржано је само за млеђе пионирке јер су биле само три такмичарке пријављене.
Атлетски клуб  Јасеница је представљало четири такмичара и освојена је једна медаља. Бранко Басарић је освојио и одбранио друго место са првенства у дворани.
Мила Милосављевић је заузела 6. место, Тамара Ивковић је заузела 10. а Маја Вићентијевић 11. место од 23 такмичарке. Оне су уједно и прве три у конкуренцји за прв. АСЦС-а.