ШЕСТ МЕДАЉА ЗА АТЛЕТСКИ КЛУБ ЕЛИТ НА ПРВЕНСТВУ ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ

На Првенству Централне Србије за сениоре и млађе јуниоре атлетичари АК Елит освојили су шест медаља. Ивана Ђурић је са копљем од 500 гр пребацила чаробну границу од 50 метара и постигла даљину од 51,44 метара и освојила златну медаљу. Такође Ивана је освојила и бронзано одличје у бацању кугле.

Тренер Ненад Милинковић је такође освојио злато у бацању копља и бронзу у бацању диска. Кристијан Стевановић и Милан Мицић су освојили сребрне медаље у бацању копља.

Милош Дубравац је заузео десето место у бацању кугле као и Милан Мицић који је освојио једанаесто место.

Тренер Милинковић је задовољан формом својих атлетичара који су показали да су лидери у бацачким дисциплинама у Централној Србији.