ТРИ БРОНЗЕ ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА

У недељу 07.06 у организацији атлетског савеза Београда, одржано је отворено прв. Београда за млађе пионире/ке, деца рођена 2007/08 а право наступа су имали и 2009/10.
Атлетски клуб „Јасеница“ је представљало 12 такмичара и освојене су 3 бронзане медаље.
Нина Стајић ( 09 ) је у дисциплини бацање вортекса са новим личним рекордом 43.19 метара освојила треће место у конкуренцији 17 такмичарки. Ива Семењук ( 07 ) је у дисциплини 60 мет./пр. у конкуренцији 9 такмичарки такође освојила 3. место. Павле Митровић ( 07 ) је у конкуренцији 10-к такмичара у трци на 800 метара такође освојио бронзану медаљу.
Остали такмичари су своје дисциплине истрчали добро. Дуња Будимир је у трци на 60 метара трчала „Б“ финале и заузела 3. место у тој трци, док је на 200 метара трчала мало слабије од свог личног рекорда.