ДЕСЕТ МЕДАЉА ЗА КАРАТИСТЕ ГОШЕ НА ТУРНИРУ У БОРУ

Данас је у  Бору одржан карате турнир COPPER CUP 39 по реду. Учествовало је 20 клубова са око 200 такмичара. Kаратисти ГОШЕ су наступили са најмлађом поставом 6 такмичара и имали 12 наступа. Освојено је 10 медаља 7 златних, 2 сребрне и 1 бронзана медаља.

Златне медаље су освојили:полетарци кате екипно М. СавиЋ,С. Јевремовић и В. Савић, полетарке кате екипно Ј. Kовачевић, В. Тодоровић, Н.Булајић. Светислав Јевремовић кате класа Ц, Владимир Савић кате класа Ц,Светислав Јевремовић кате апсолутна категорија , Вања Тодоровић кате апсолутна категорија и Марко Савић кате апсолутна категорија. Сребрне медаље су освојили: Вања Тодоровић кате класа Ц и Владимир Савић кате апсолутна категорија. Бронзану медаљу је освојила Јована Kовачевић кате класа Д.

У генералном пласману у катама ГОША је заузела прво место а у укупном пласману кате и борбе треће место и пехар.