јан 21 2018

У ДЕРБИЈУ 14. КОЛА ДРУГЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ НАДИГРАЛИ НАПРЕДАК У АЛЕКСИНЦУ

Кошаркаши Младости су у 14. колу Друге лиге Србије, у дербију кола, на гостовању савладали екипу Напретка из Алексинца резултатом 67:72 (23:16, 18:14, 8:17, 18:25)

Прво полувреме је припало домаћинима који су на одмор отишли са залихом од 11 поена, међутим у трећој четвртини Младост је надокнадила пропуштено и ушло се у неизвесну завршницу. Паланчани су имали више снаге у финишу и донели су драгоцене бодове из Алексинца.

Најзаслужнији за победу су били Шпаровић са 18, Цветковић са 17 и Којић са 13 поена.

Младост се већ у четвртак састаје са комшијама из Смедерева у 15. колу.