У ПРВОМ КОЛУ ДРУГЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ПОРАЖЕНИ У АЛЕКСИНЦУ

Дерби утакмицом у Алексинцу између домаћег Напретка и Младости из Смедеревске Паланке, почела је нова сезона Друге кошаркашке лиге Србије.

Победу је остварила екипа домаћина тако да је резултата на крају меча изгледао овако Напредак – Младост 75:57 (15:17, 27:7, 17:13, 16:20). Иако су паланчани добро стартовали у првој  четвртини, у другој је дошло до драстичног пада у игри, тако да су је домаћини добили са чак 20 поена предности што им је било довољно да искусно очувају стечену предност током другог полувремена.

У тиму Младости се истакао Петар Беадер са 13 поена као и Огњен Кужета са 8 поена, 13 скокова и 5 асистенција.