УСПЕШАН СТАРТ КАРАТИСТА ГОШЕ У НОВОЈ ТАКМИЧАРСКОЈ СЕЗОНИ

У Аранђеловцу је данас одржан међународни карате турнир СРЕТЕЊЕ 2019. Учествовало је 36 клубова из Румуније ,Бугарске и Србије са око 400 такмичара. Kаратисти Гоше 11 такмичара у 17 наступа освојили су 15 медаља: 5 златних,4 сребрне и 6 бронзаних медаља.

Златне медаље су освојили: полетарке кате екипно В. Тодоровић, Ј.Kовачевић и Н. Булајић Светислав Јевремовић кате Д класа Светислав Јевремовић кате апсолутна категорија, Мина Бошковић кате Ц класа Душан Лазовић борбе -45 кг.

Сребрне медаље су освојили: Марко Савић кате Д класа, Стефан Тодоровић кате Д класа,Стефан Тодоровић борбе -50 кг.и Душан Лазовић кате апсолутна категорија.

Бронзане медаље су освијили: Наталија Булајић кате Е класа.Вања Тодоровић кате Д класа, Вања Тодоровић кате апсолутна категорија, Марко Савић кате апсолутна категорија,Матеја Стошић борбе -40 кг. и Александар Савић борбе -63 кг.