ВИЋИЋ ОСВОЈИО ЈОШ ЈЕДАН ШАМПИОНСКИ ПОЈАС У СУПЕР ТЕШКОЈ КАТЕГОРИЈИ

Паланачки ММА борац Иван Вићић је постигао још један тријумф вредан пажње.  Он је у организацији ЕДМАСС имао борбу за Европски шампионски појас у супер тешкој категорији где је противника Миралема Ахметија савладао у првој рунди. Ово је трећа победа Вићића у овом месецу и други шампионски појас који је освојио.

До краја године Вићића очекују још три борбе а прва наредна је 17. новембра у Италији, одакле очекујемо такође лепе вести.

Organizacija EDMASS – Champion Fight Night 27.10.2018. Cicevac Zvanicni rezultati: Amateur Boxing: 1. Marko Djordjevic def. Bojan Tomic via KO R1 1:52 Professional MMA: 1. Slavoljub Mitic def. Petar Zukic via submission (Arm Triangle Choke) R1 3:14 2. Ivan Vicic def. Miralem Ahmeti via submission (Americana) R1 1:15 Professional Boxing: Danijel Arandjelovic def. Ferid Ahmeti via KO R1 1:40