(ВИДЕО) ФУДБАЛЕРИ ЈАСЕНИЦЕ НА СТАРТУ ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ПРВЕНСТВА ПРЕГАЗИЛИ ОБИЛИЋ СА 5:0

У 16. колу Подунавске окружне лиге фудбалери Јасенице су одлично стартовали у пролећном делу првенствене сезоне и на домаћем терену савладали екипу Обилића из Старог Села резултатом 5:0.

Фудбалери Јасенице су пружили одличну партију на овој утакмици у свих 90 минута игре. Као да су са нестрпљењем чекали наставак сезоне да испоље нагомилану енергију и да покажу да су озбиљни кандидати за виши ранг такмичења.

На снимку погледајте најзанимљивије детаље из другог полувремена и три гола која су постигнута у овом делу утакмице.