(ВИДЕО) ФУТСАЛЕРИ ПАРТЕНОНА У ДРАМАТИЧНОЈ ЗАВРШНИЦИ ПОРАЖЕНИ ОД МЕТАЛЦА

Права драма се одвијала у хали ОШ „Вук Караџић“ где су се у 10. колу футсал лиге Западне Србије, у дерби мечу, састали КМФ Партенон и КМФ Металац Колорадо из Горњег Милановца.

Након првог полувремена резултат је био 3:1 за госте. Међутим Партенон у наставку меча креће у офанзиву и постиже погодак, који судије не признају иако је била унутрашња страна стативе, а подсећамо да је такав погодак признат противнику у финалу КУПА које је играно такође у овој хали пре пар дана. Након доста тензија и спорних тренутака Партенон постиже два погодка и успева да изједначи резултата на 3:3. Међути м у последњих тридесет секунди меча, противник користи тренутак непажње и контром постиже  погодак за коначних 4:3.

Остаје горак укус пораза, након добре игре и неколико изгледних шанси а како је све то изгледало у другом полувремену погледајте на снимку.