(ВИДЕО) КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ПОРАЖЕНИ У ДРАМАТИЧНОЈ ЗАВРШНИЦИ-ПРЕСУДИЛА „ДУЖА“ КЛУПА ГОСТИЈУ

У 18. колу Друге лиге Србије у хали ОШ Вук Караџић кошаркаши Младости су дочекали лидера на табели екипу Војводине. Гости су победили у овом дербију резултатом 94:97 (26 : 27, 28 : 21, 17 : 20, 23 : 29) али су се добро помучили. Меч је оправдао очекивања, тако да је публика која је дупке попунила халу уживала у одличном кошаркашком обрачуну.

Младост је водила већим делом утакмице и гости су успели да их достигну тек у последњој четвртини. Резултат се ломио у последњим минутима игре и на крају у пенал завршници Војводина је показала већу сигурност и уз већи број квалитетних играча на клупи, Младост није имала снаге да изнесе овај меч до краја.

Код Младости је најефикаснији Шпаровић са 27 поена потом следе Вранић 17, Станисављевић 13, Тапушковић 10, Стефановић и Чворовић по 8, Којић 6, Деврња и Димитријевић по 2 и Милановић 1 поен.

Са девет пораза и девет победа Младост је сада осма на табели.