(ВИДЕО) КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ТРИЈУМФОВАЛИ У ДЕРБИЈУ ПРОТИВ ЕКИПЕ КОНСТАНТИНА

Паклено је било вечерас у хали ОШ „Вук Караџић“ где су кошаркаши Младости одиграли дерби меч 9. кола Друге лиге Србије против екипе ОКК Константин из Ниша. Домаћини су тријумфовали у овом мечу резултатом 84:69 (22:19, 20:26, 18:15, 24:9).

Ово је друга утакмица са новим тренером на челу Младости, Игором Сихом и други тријумф за редом тако да је Младост и даље у врху табеле са 7 победа и 2 пораза.

Вечерашња утакмица је у прве три четвртине протекла у знаку гостију, који су имали предност од неколико поена. Младост је на крају треће четвртине изједначила резултат, да би у последњој четвртини преокренула меч и резултатски и игром и остварила још једну победу над екипом која је такође претендент за врх табеле.

Најефикаснији код Младости је  био Ђонлић са 19 поена, затим Станисављевић и Беадер са по 18 поена, Јањушевић 13, Арсић 6, Кужета и Цветковић по 5 поена.