нов 26 2017

(ВИДЕО) КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ЗАБЕЛЕЖИЛИ ЈОШ ЈЕДАН ТРИЈУМФ

Кошаркаши Младости су забележили и пету узастопну победу (4 у првенству и 1 у купу) од како је тренерску палицу преузео бивши кошаркаш Гоше а сада успешан тренер Зоран Тодоровић.

Младост је у 9. колу Друге лиге Србије на свом терену у хали ОШ Вук Караџић савладала екипу Колубаре из Лазаревца резултатом 80:55 (17:8, 20:15, 15:21, 28:11).

И овог пута паланчани су сјајно отворили утакмицу и постигли лепу предност већ у првој четвртини. Тако се наставило и до полувремена док је у трећој четвртини дошло до благог пада у игри што је противник искористио и смањио предност домаћина. Међутим у последњем делу Младост је поново збила редове и рутински привела утакмицу крају. Тренер Тодоровић је и овог пута дао прилику младим играчима да покажу шта знају.

Најефикаснији код Младост ије био Тапушковић са 21 поеном потом следе Станисављевић 13, Којић 12, Шпаровић 10 и Цветковић са 9 поена.

Код гостију најефикаснији је био Вулетић са 21, Симић и Синђелић са по 12 поена.

Са седам победа и два пораза Младост заузима друго место на табели, одмах иза Слободе из Ужица за којом заостаје један бод.

Младост већ у среду 29. новембра од 19 часова, очекује меч у Купу Радивоја Кораћа против екипе Златибора из Чајетине, такође у хали ОШ Вук Караџић.