(ВИДЕО) КОШАРКАШИ ПАЛКИСА ПОРАЖЕНИ У ДИНАМИЧНОМ МЕЧУ ОД ЕКИПЕ ЊУ МАРИНЕРО

У 10. колу Пословне лиге у  кошарци, екипа палкиса је поражена у узбудљивом мечу, Палкис – Њу Маринеро 56:59.

Енергичан меч са дуелима пуних контаката и борбе за сваку лопту.  У екипу Палкиса се вратио Будимир што је утицало на игру екипе, добили су одличну нападачку опцију и чврстину у одбрани. Обе екипе форсирају контре и брзо решавају нападе. Полувреме 33:36.

И у другом делу игре иста прича, напето.  Несигурност и јако лоша реализација екипе Палкис у последња 4 минута је учинила да  Њу Маринеро добије меч.
Палкис – Петровић 5, Потић 4, Милановић У. 14, Спасојевић 2, Милановић М. 10, Kрстић 5, Будимир 16
Неw Маринеро – Борјановић 4, Вуковић 6, Трифуновић 1, Kрстић 16, Мишковић 13, Радоњић 8, Симић 5, Миљковић 6