(ВИДЕО) МЕЂУОКРУЖНО ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ ОДРЖАНО У ПАЛАНЦИ-ПОГЛЕДАЈТЕ КОМПЛЕТНЕ РЕЗУЛТАТЕ

Око 450 ученика средњих и основних школа из Борског, Браничевског, Поморавског и Подунавског округа  се окупило у среду 10. априла на Градском стадиону у Паланци где је у организацији Савеза за школски спорт Смедерево и Паланачког спортског савеза одржано Међуокружно такмичење у атлетици.

Најбољи појединци и екипе су се пласирали на Државно првенство које ће бити одржано 18. априла у Сремској Митровици.

ИЗВЕШТАЈ СА ОДРЖАНОГ МЕЂУОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У МИНИ АТЛЕТИЦИ И АТЛЕТИЦИ
СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА 10.4.2019.

МИНИ АТЛЕТИКА
1-4 РАЗРЕД
60 М
1. ДУЊА БУДИМИР 9,00 ОШ“ХИМ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. ИВА ШУТИЋ 9,40 ОШ“МОМЧИЛО ПОПОВИЋ ОЗРЕН“ ПАРАЋИН
3. ЈАЊА КРАЈИЋ 9,70 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
1. ВУК БОЈАТОВИЋ 9,33 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР“ ПОЖАРЕВАЦ
2. МИХАЈЛО ТОДОРОВИЋ 9,38 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ СМЕД.ПАЛАНКА
3. СТЕФАН ДРАГОШАН 9,6 ОШ“12 СЕПТЕМБАР“ МАЈДАНПЕК
СКОК У ДАЉ ИЗ ЗОНЕ
1. ХЕЛЕНА МАРИСАВЉЕВИЋ 4,03 ОШ“ОЛГА МИЛОШЕВИЋ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. ЕМИЛИЈА МИЛАДИНОВИЋ 3,80 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ПОЖАРЕВАЦ
3. НАЂА МИЛИВОЈЕВИЋ 3,59 ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ НЕГОТИН
1. ДУШАН СТОЈАДИНОВИЋ 3,71 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
2. АНДРЕЈ ПЕТРОНИЈЕВИЋ 3,60 ОШ“13.ОКТОБАР“ ЋУПРИЈА
3. АНДРЕЈА РАДИСАВЉЕВИЋ 3,56 ОШ“КАРАЂОРЂЕ“ ВЕЛ.ПЛАНА
БАЦАЊЕ ВОРТЕКСА
1. ИВА ТУРКОВИЋ 35,80 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
2. ЛЕНА ЈАНКОВИЋ 30,60 ОШ“ИВО АНДРИЋ“ РАДИНАЦ
3. МИЛИЦА ГОЈКОВИЋ 24,20 ОШ“МОМЧИЛО ПОПОВИЋ ОЗРЕН“ ПАРАЋИН
1. ФИЛИП ДОНЧИЋ 35,40 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. ДУШАН СИМИЋ 34,40 ОШ“СТЕВАН ЈАКОВЉЕВИЋ“ ПАРАЋИН
3. ОГЊЕН СТАМЕНКОВИЋ 32,80 ОШ“ВЕЛИМИР МАРКИЋЕВИЋ“ МАЈДАНПЕК
5-6 РАЗРЕД
60 М
1. МИЛИЦА ТОДОРОВИЋ 8,63 ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ НЕГОТИН
2. ЈЕЛЕНА ЗДРАВКОВИЋ 8,67 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ СМЕД.ПАЛАНКА
3. МИОНА МИЛУТИНОВИЋ 9,21 ОШ“ЈЈЗМАЈ“ СВИЛАЈНАЦ
1. НЕБОЈША МАРКОВИЋ 8,20 ОШ“Љ.УРОШЕВИЋ“ РИБАРЕ
2. ВАЊА МАРКОВИЋ 8,40 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
3. НЕМАЊА САВИЋ 8,90 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ КЛАДОВО

300 М
1. ЈАЊА РАНЂЕЛОВИЋ 47,3 ОШ“СВЕТИ САВА“ ПОЖАРЕВАЦ
2. АЛЕКСАНДРА АРСЕНИЈЕВИЋ 53,4 ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН
3. САНДРА БАСАРИЋ 54,0 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
1. ДАМЈАН ЈОВАНОВИЋ 44,20 ОШ“СВЕТИ САВА“ ПОЖАРЕВАЦ
2. ЛУКА ЂОРЂЕВИЋ 46,50 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
3. ДРАГАН ЖИВАНИЋ 47,6 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ КЛАДОВО
600 М
1. МАША РАЈИЋ 1:45,5 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР „ ПОЖАРЕВАЦ
2. САРА ЋИРИЋ 1:45,8 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ЋУПРИЈА
3. РУЖИЦА МИЛОСАВЉЕВИЋ 2:05,9 ОШ“ ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
1. УРОШ ФИЛИПОВИЋ 1:49,9 ОШ“БОШКО ЂУРИЧИЋ“ ЈАГОДИНА
2. МАТЕЈА РАДОЈЕВИЋ 1:55,8 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
3. ДОМИНИК ПАВИЋ 2:02,0 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
СКОК УВИС
1. АНА НИЈЕМЧЕВИЋ 135 ОШ“ХИМ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. КАЈА СТЈЕПОВИЋ 120 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР“ ПОЖАРЕВАЦ
3. ЈЕЛИЦА ЖИВКОВИЋ 115 ОШ“Б.РАДИЧЕВИЋ“ НЕГОТИН
1. МИХАЈЛО МИЛОШЕВИЋ 140 ОШ“ДРАЖА МАРКОВИЋ“ СМОЉИНАЦ
2. НИКОЛА РАДИВОЈЕВИЋ 135 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
3. НИКОЛА МАРКОВИЋ 135 ОШ“БРАНКО КРСМАНОВИЋ“ Д.МУТНИЦА
СКОК У ДАЉ
1. ИВА СЕМЕНЈУК 4,52 ОШ“ХИМ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. АНА МИЉКОВИЋ 4,16 ОШ“СТЕВАН ЈАКОВЉЕВИЋ“ ПАРАЋИН
3. МАША СТОЈАНОВИЋ 4,15 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ „ ПОЖАРЕВАЦ
1. ОГЊЕН ЧЕЛИКОВИЋ 4,45 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ КЛАДОВО
2. СТЕФАН ДАМЊАНОВИЋ 4,38 ОШ“СВЕТИ ВЛАДИКА НИКОЛАЈ“ БРАДАРАЦ
3. МАРКО МИЛОЈЕВИЋ 4,30 ОШ“Б.РАДИЧЕВИЋ“ ПОПОВАЦ
БАЦАЊЕ КУГЛЕ
1. ЈЕЛЕНА МОРАЧА 12,05 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
2. ДУЊА АНТИЋ 11,78 ОШ“ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
3. ЛАРА РАДИЋ 10,54 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ „ КЛАДОВО
1. СТЕФАН ПУПОВАЦ 11,60 ОШ“Б.НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО
2. БОЖИДАР ЈОВАНОВИЋ 11,19 ОШ“М.ПОПОВИЋ ОЗРЕН“ ПАРАЋИН
3. ДИМИТРИЈЕ ЖИВОТИЋ 10,97 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ

АТЛЕТИКА
7-8 РАЗРЕД
100 М
1. САРА СТОКИЋ 13,6 ОШ“ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“ СМЕДЕРЕВО
МАЈА ВИЋЕНТИЈЕВИЋ 13,6 ОШ“ОЛГА МИЛОШЕВИЋ“ СМЕД.ПАЛАНКА
3.ТЕА СТЕФАНОВИЋ 13,9 ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ НЕГОТИН
1. ЛАЗАР МАЛЕНОВИЋ 11,6 ОШ“ГОРАН ОСТОЈИЋ“ ЈАГОДИНА
2. ЈОВАН МАРКОВ 11,8 ОШ“БРАНИСЛАВ НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО
3. ПЕТАР МИЛОШЕВИЋ 12,3 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР“ ПОЖАРЕВАЦ

300 М
1. КЛАРА РИБАК 44,0 ОШ“ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“ СМЕДЕРЕВО
2. МИЛЕНА МИЛАНОВИЋ 48,8 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР“ ПОЖАРЕВАЦ
3. АНТОНЕЛА ЋИРИЦА 52,7 ОШ“12 СЕПТЕМБАР“ МАЈДАНПЕК
1. УРОШ ЦВЕТКОВИЋ 40,2 ОШ“БРАНИСЛАВ НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО
2. ИЛИЈА ТРАИЛОВИЋ 41,1 ОШ“ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
3. КРИСТИЈАН МАТИЋ 43,8 ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН
600 М
1. КРИСТИНА СТОЈАНОВИЋ 1:44,3 ОШ“СВ ВЛАДИКА НИКОЛАЈ“ БРАДАРАЦ
2. ЕМА ЂОКИЋ 1:51,8 ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ЋУПРИЈА
3. ЈОВАНА СТАНКОВИЋ 1:55,7 ОШ“ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“

800 М
1. МАРКО СТЕПАНОВИЋ 2:17,2 ОШ“ЖАРКО ЗРЕЊАНИН“ ВЕЛ.ЛАОЛЕ
2. БРАНКО БАСАРИЋ 2:19,2 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
3. ЛУКА СТЕФАНОВИЋ 2:19,8 ОШ“Љ.УРОШЕВИЋ“РИБАРЕ
СКОК УВИС
1. СОФИЈА РАДОВАНОВИЋ 140 ОШ“ЈЈЗМАЈ“ СВИЛАЈНАЦ
2. ЈАНА ПЕТКОВИЋ 135 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
3. ЛАРА ТАТИЋ 130 ОШ“КРАЉ АЛЕКСАНДАР“ ПОЖАРЕВАЦ
АНИСИЈА СИМИЋ 130 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
1. ДИМИТРИЈЕ КЉАЈИЋ 155 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
2. ЂОРЂЕ ПЕШИЋ 150 ОШ“ЈОВАН ЦВИЈИЋ“ КОСТОЛАЦ
3. АЛЕКСА ДИНИЋ 145 ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН
СКОК У ДАЉ
1. МИЛА МИЛОСАВЉЕВИЋ 4,89 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. СЕНКА АРАНЂЕЛОВИЋ 4,43 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
3. МАРИЈА ВЕЛИКОВИЋ 4,26 ОШ“Љ.УРОШЕВИЋ“ РИБАРЕ
1. ВОЈИН МИЛЕНКОВИЋ 5,53 ОШ“БРАНИСЛАВ НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО
2. СТРАХИЊА РАДОЈЕВИЋ 5,31 ОШ“РАДА МИЉКОВИЋ“ ЈАГОДИНА
3. ВАСИЛИЈЕ СМИЉКОВИЋ 5,18 ОШ“АКАДЕМИК РАДОМИР ЛУКИЋ“ МИЛОШЕВАЦ
БАЦАЊЕ КУГЛЕ
1. ТАМАРА ИВКОВИЋ 10,43 ОШ“ХРШ“ СМЕД.ПАЛАНКА
2. МИЛЕНА ТРАИЛОВИЋ 9,51 ОШ“Б.РАДИЧЕВИЋ“НЕГОТИН
3. ТИЈАНА МАРИНКОВИЋ 9,32 ОШ“БОШКО ЂУРИЧИЋ“ ЈАГОДИНА
1. КРИСТИЈАН МУРИНА 11,94 ОШ“ДД“ СМЕДЕРЕВО
2. ГОРДИЈАН ПАВЛОВИЋ 11,57 ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН
3. ВЕЉКО КОШАРИЋ 11,35 ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
ШТАФЕТА –ПИОНИРКЕ
1. ОШ“ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“ СМЕДЕРЕВО 56,2
2. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ 59,9
3. ОШ“ЉУБИША УРОШЕВИЋ“ ЈАГОДИНА 1:00,5
4. ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ НЕГОТИН 1:02,1
ШТАФЕТА-ПИОНИРИ
1. ОШ“БРАНИСЛАВ НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО 50,6
2. ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН 51,6
3. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ КЛАДОВО 54,0
4. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ 54,7

ЕКИПНО-ПИОНИРКЕ
1. ОШ“ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“ СМЕДЕРЕВО————– 26 БОДОВА
2. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ—————————— 16 БОДОВА
3. ОШ“БРАНКО РАДИЕВИЋ“ НЕГОТИН————————— 16 БОДОВА
4. ОШ“ЉУБИША УРОШЕВИЋ“ РИБАРЕ————————– 13 БОДОВА
ЕКИПНО-ПИОНИРИ
1. ОШ“БРАНИСЛАВ НУШИЋ“ СМЕДЕРЕВО ——————– 23 БОДОВА
2. ОШ“ЂУРА ЈАКШИЋ“ ПАРАЋИН ——————————– 22 БОДОВА
3. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ —————————– 14 БОДОВА
4. ОШ“ВУК КАРАЏИЋ“ КЛАДОВО ——————————– 11 БОДОВА
СРЕДЊЕ ШКОЛЕ
100 М
1. ТИЈАНА ЂУРЂЕВИЋ 13,0 СШ НИКОЛА ТЕСЛА ЈАГОДИНА
2. ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ 14,00 ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
3. ЕМИЛИЈА КУЧИНАР 14,1 МЕД.ШКОЛА СМЕДЕРЕВО
1. ВОЈИН ЈОВАНОВИЋ 11,3 ТЕХНИЧКА ШКОЛА СМЕДЕРЕВО
2. ВУК ЉУБИСАВЉЕВИЋ 11,9 ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
3. МИХАЈЛО САВИЋ 12,0 ТЕХНИЧКА ШКОЛА ЋУПРИЈА
400 М
1. ЈЕЛЕНА ЖИВКОВИЋ 1:01,8 ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
2. ВЕРА ПЕТРОНИЈЕВИЋ 1:03,9 ГИМНАЗИЈА СМЕДЕРЕВО
3. ИВА АНАСТАСИЈЕВИЋ 1:05,6 ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН
1. СРЕЋКО МИЛАНОВИЋ 54,3 ТШ ЋУПРИЈА
2. ЈОВАН МИЛАДИНОВИЋ 58,3 ПШ“СОЊА МАРИНКОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
3. МАРКО МИХАЈЛОВИЋ 1:01,9 ТШ СМЕДЕРЕВО
800 М
1. МИНА ВУЧКОВИЋ 2:40,6 ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
2. ТИЈАНА ДИМИЋ 2:42,8 ГИМНАЗИЈА ЋУПРИЈА
3. ДЕЈАНА ДИМИТРИЈЕВИЋ 2:46,5 СШ КЛАДОВО
1 000 М
1. АЛЕКСА МИЛАНОВИЋ 2:40,7 ГИМНАЗИЈА ЋУПРИЈА
2. МАРКО МИТИЋ 3:03,5 ПШ СОЊА МАРИНКОВИЋ ПОЖАРЕВАЦ
3. СТЕФАН КЕРТЕС 3:06,1 СШ КЛАДОВО
СКОК УВИС
1. ЈОВАНА ТОМИЋ 130 ГИМНАЗИЈА СМЕДЕРЕВО
2. КСЕНИЈА ЋОСИЋ 125 ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН
3. ЦВЕТКОВИЋ НИНА 120 СШ КЛАДОВО
1. ЂОРЂЕ КОВАЧ 170 ТШ СМЕДЕРЕВО
2. МИЛАН ИВКОВИЋ 170 ПОЖАРЕВАКА ГИМНАЗИЈА
3. БОГДАН СТОЈАНОВИЋ 165 ПАЛАНАЧКА ГИМНАЗИЈА
СКОК У ДАЉ
1. ИВАНА ЂУРИЋ 4,84 ПАЛАНАЧКА ГИМНАЗИЈА
2. ПЕТРА СТОЈАНОВИЋ 4,29 СШ НИКОЛА ТЕСЛА ЈАГОДИНА
3. ДУЊА ЂОРЂЕВИЋ 4,16 СШ КЛАДОВО
1. ИЛИЈА АНЂЕЛКОВИЋ 5,62 ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
2. МАРКО МИЛОВАНОВИЋ 5,50 ТШ СМЕДЕРЕВО
3. МИХАЈЛО ЖИКИЋ 5,49 ЕТШ ПОЖАРЕВАЦ
БАЦАЊЕ КУГЛЕ
1. ДЕЈАНА ПОЖАЊИ 10,22 ТЕХНОЛОШКА ШКОЛА ПАРАЋИН
2. ТЕОДОРА ПЕРИЋ 9,26 ГИМНАЗИЈА СМЕДЕРЕВО
3. МИЛЕНА ВУЧКОВИЋ 7,82 ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН
1. ЈОВАН РАДОВАНОВИЋ 12,29 ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН
2. ДАНИЛО НОВОСЕЛ 11,39 ТШ СМЕДЕРЕВО
3. АЛЕКСА ДОБРОСАВЉЕВИЋ ПШ СОЊА МАРИНКОВИЋ ПОЖАРЕВАЦ
ШТАФЕТА –ОМЛАДИНКЕ
1. ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН —————————— 58,8
2. ГИМНАЗИЈА СМЕДЕРЕВО————————— 59,2
3. СШ КЛАДОВО ——————————————- 1:03,8
ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА-ДИСКВ.
ШТАФЕТА-ОМЛАДИНЦИ
1. ТЕХНИКА ШКОЛА СМЕДЕРЕВО
2. ТШ ЋУПРИЈА
3. СШ КЛАДОВО
ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА ДИСКВ.
ПЛАСМАН-ОМЛАДИНКЕ-ЕКИПНО
1. ГИМНАЗИЈА СМЕДЕРЕВО 19
2. ГИМНАЗИЈА ПАРАЋИН 16
3. СШ КЛАДОВО 12
4. ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА ДИСКВ.
ОМЛАДИНЦИ-ЕКИПНО
1. ТЕХНИЧКА ШКОЛА СМЕДЕРЕВО 24
2. ТЕХНИКА ШКОЛА ЋУПРИЈА 14
3. СРЕДЊА ШКОЛА КЛАДОВО 10
4. ПОЖАРЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА ДИСКВ.

У СМЕД.ПАЛАНЦИ 10.4.2019. ОРГАНИЗАТОР ТАКМИЧЕЊА
САВЕЗ ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ СМЕДЕРЕВО
АК ЈАСЕНИЦА
ПАЛАНАЧКИ СПОРТСКИ САВЕЗ

Преузимање делова текста или текста у целини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на www.palankadanas.com

Stalna veza (link) ka ovom članku: http://palankadanas.com/video-medjuokruzno-skolsko-takmicenje-u-atletici-odrzano-u-palanci/