(ВИДЕО) МЛАДОСТ БОЉА ОД ПРВОЛИГАША МЕТАЛЦА У КУПУ СРБИЈЕ

Кошаркаши Младости су вечерас у хали ОШ „Вук Караџић“ савладали прволигаша из Ваљева екипу Металца у КУП – у Србије резултатом 76:72 (16:20, 17:18, 24:8, 19:26).

Прво полувреме је припало гостујућој екипи, док је трећа четвртина, коју су домаћини добили са 24:8, очигледно била пресудна за исход утакмице. У последњој четвртини Металац је одиграо пресинг и успео да се приближи резултатски Младости. Међутим у последњим минутима меча домаћини су искусно успели да сачувају предност и остваре победу у овом мечу.

Листа стрелаца код Младости је изгледала овако: Никола Ђонлић 17, Дејан Пејић 16, Илија Цветковић 14, Милан Јањушевић 8, Жељко Станисављевић и Огњен Кужета по 6 погодака. Интересантно је да се Петар Беадер није уписао у листу стрелаца, иако је на последњој лигашкој утакмици постигао чак 33 поена и био најефикаснији играч.