(ВИДЕО) МЛАДОСТ НАСТАВИЛА ПОБЕДНИЧКИ НИЗ, САВЛАДАН И ВРБАС

У 6. колу Друге лиге Србије у хали ОШ „Вук Караџић“,  кошаркаши Младости су наставили победничку серију и у дерби мечу против Врбаса са којим су делеили другу позицију, остварили победу резултатом 84:66 (18:18, 23:17, 23:18, 20:13). Ово је седма узастопна победа Младости рачунајући  лигу и две победе у КУП утакмицама.

Гости из Врбаса су парирали домаћину само у првом делу утакмице, да би Младост у другом полувремену створила завидну предност.  Како је истакао тренер Младости Тодоровић, последња четвртина је била одлична прилика за Вејновића да одигра, међутим он је имао пех на КУП утакмици у Рачи где се повредио као и Пејић који због повреде није могао да игра.

Листа стрелаца код Младости изгледа овако: Арсић 15, Станисављевић 14, Беадер 12, Јањушевић 11, Кужета 9, Цветковић 7, Ђонлић 6 и Тодоровић 5 поена.

Младост следећа два кола гостује и то у Крагујевцу и Пироту.