На данас одржаној седници Штаба за ванредне ситуације донето је низ мера у циљу превенције и сузбијања ширења вируса Корона на територији општине Смедеревска Паланка.
Шта је оно што нас чека у наредном периоду прокоментарисао је командант Штаба за ванредне ситуације и председник општине Смедеревска Паланка Никола Вучен.
2 comments
Издаје се наредба свим угоститељским објектима на територији општине Велика Плана за скраћење пословног радног времена од 8 до 18 часова, почевши од 16. марта 2020. године. У угоститељским објектима током скраћеног радног времена у затвореним просторијама дозвољено је присуство највише педесет лица. О поштовању наредбе о скраћењу пословног радног времена угоститељских објеката стараће се Одељење за инспекцијске послове Општинске управе општине Велика Плана и припадници Полицијске станице Велика Плана
Bitno da u Plani može do 18h…
U Plani od 8-18h, u Palanci ne rade ugostiteljski objekti?!