дец 17 2017

(ВИДЕО) ПИРОЋАНЦИ НАДИГРАЛИ МЛАДОСТ У ХАЛИ ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“

У 12. колу Друге лиге Србије кошаркаши Младости су поражени на домаћем терену од екипе Пирота резултатом 71:82 (22:20, 25:23, 5:21, 19:18).

Младост је у првом полувремену имала игру и на одмор су отишли са четири коша предности. Међутим трећа четвртина је донела огроман пад у игри и само пет постигнутих кошева док је Пирот са друге стране постигао чак 21 поен. Ту разлику су пироћанци одржали и у последњој четвртини тако да су кући отишли са вредним бодовима. Тренер Младости сматра да је играче стигао умор након свих утакмица у првенству и Купу и да се нису још опоравили од последњег пораза од Слободе, али да нема оправдања за лошу игру и да су им са овим поразом шансе за виши ранг знатно умањене.

Најефикаснији код Младост су били Којић и Цветковић са по 21 поеном и Арсић 12 поена док је код Пирота најистакнутији био Рашић са 23 и Ђонлић са 19 поена.

Младост је и даље на другом месту на табели са 20 бодова колико имају и Пролетер и Нови Пазар а последњи меч у првом делу првенства Младост ће одиграти у Зрењанину са Пролетером.