(ВИДЕО) ПОБЕДА ФУДБАЛЕРА ЈАСЕНИЦЕ ПРОТИВ ЕКИПЕ РУДАРА РЕЗУЛТАТОМ 3:0

Фудбалери Јасенице су у 12. колу Подунавско-шумадијске зоне на Фрадском стадиону у Смедеревској Паланци, тријумфовали против екипе Рудара из Стамнице, резултатом 3:0.

Домаћини су повели већ у другом минуту утакмице и са овим погодком уз још неколико изгледних шанси се завршило прво полувреме. У наставку меча фудбалер гостију добија црвени картон, тако да Јасеница има предност од играча више, што добро користи и постиже још два погодка, уз још неколико стопостотних шанси.

Јасеница се сада налази на 12. месту на табели са 13 бодова, на челу табеле је Морава из Велике Плане са 25 бодова, колико има и другопласирани Аранђеловац.