(ВИДЕО) ПРВА ПОБЕДА КОШАРКАША МЛАДОСТИ У НОВОЈ СЕЗОНИ ДРУГЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ

Кошаркаши Младости су у 4. колу Друге лиге Србије на паркету у хали ОШ „Вук Караџић“ у Смедеревској Паланци, остварили своју прву овосезонску победу и то против екипе Константина из Ниша која је лидер на табели, без пораза до сада, резултатом 79:78 (26:17, 25:17, 11:23, 17:21).

Прво полувреме није обећавало драматичну завршницу, обзиром да је Младост имала и 20 поена предности а на полувремену 17 поена више од Константина. Међутим трећа четвртина је била бледа слика Младости у односу на екипу у првих 20 минута, што су гости зналачки искористили и смањили предност на пет поена. Ушло се у праву драму на крају меча међутим Младост се консолидовала и успела да са поеном предности добије овај меч.

Најефикаснији у Младости је био Нешић 18, Станисављевић 13, Марковић 12, Николић 11 поена. Код Нишлија се истакао Величковић са 23, Гуџић са 16 и Вулетић са 15 поена.