ЗАПАЖЕН НАСТУП АТЛЕТИЧАРА АК ЈАСЕНИЦА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У КРОСУ

У Панчеву је у суботу 27. октобра,  у одличној организацији А.К. Панонија и АСС одржано Првенство Србије у кросу у појединачној и екипној конкуренцији.
Атлетски клуб Јасеница је представљало 7 такмичара, по три код млађих пионира и млађих пионирки, и у сениорској конкуренцији Данијела Обрадовић.
Бранко Басарић је освојио 3. место у конкуренцији млађих пионира на 1500 метара у конкуренцијии преко 60 такмичара, поред њега , екипу су сачињавали Вељко Петровић и Лука Ђорђевић, екипно су заузели 5. место.
Девојчице у саставу Ема Стајић,Јелена Здравковић и Сандра Басарић трчале су 1000 метара, слабије су трчале од мушке екипе.
Данијела Обрадовић је у конкуренцији сениорки на 8 км., заузела 8. место.
На крају такмичења, одржане су и промотивне трке за атлетске школе. У тим тркама имали смо 7 представника.
Ружица Милосављевић је заузела 5. место код девојчица рођених 2008/09 на 300 метара, а Милан Стевановић.