субота, октобар 26, 2024
Početna » ПАРТЕНОНЦИ ПОРАЖЕНИ У ПОЖАРЕВЦУ: НИЈАНСЕ НЕДОСТАЈАЛЕ ДО ПРЕОКРЕТА!

ПАРТЕНОНЦИ ПОРАЖЕНИ У ПОЖАРЕВЦУ: НИЈАНСЕ НЕДОСТАЈАЛЕ ДО ПРЕОКРЕТА!

Традиција није изневерена ни вечерас. Ни треће сезоне у Другој футсал лиги Партенон није успео да оствари позитиван резултат на гостовању у Пожаревци.

Сада је тим из Смедеревске Паланке био најближи да се врати непоражен, али су Пожаревљани ипак тријумфовали-3:2.

Домаћину је припало прво полувреме и већ после осам минута је водио са 3:0. Два гола Лепојевића и један Јеремића. Тако се и завршило 20 минута меча.

У наставку много боље издање Партенона и два поготка за потпуни повратак у утакмицу. Прво аутогол Пајића у 24.минуту,а затим у 33.минуту гол Стефана Кокотовића из пенала за 3:2

На несрећу Паланчана, то је био и коначан исход одличног дуела квалитетних и старих ривала.

Био је ово трећи пораз Партенона уз исто толико победа, а треба напоменути да тренер Вељко Спасојевић није могао да рачуна на све футсалере и није имао тако широк ростер као на претходним мечевима.