У преподневним часовима у паланачком насељу Колонија дошло је до избијања пожара на путничком моторном возилу марке „Тојота“. Инцидент се догодио пред очима бројних пролазника, у тренутку када је ватра изненада почела да куља из предњег дела аутомобила.
Захваљујући присебности грађана који су одмах обавестили дежурну ватрогасну службу, на лице места је брзо упућена екипа која је локализовала пожар и спречила да дође до ширења ватре и на околна возила или објекте.
Према првим информацијама, у инциденту није било повређених лица, док ће узрок пожара бити утврђен након додатне провере. Правовремена реакција очевидаца и брза интервенција надлежних служби спречили су да овај догађај има теже последице.
Снимак пожара погледајте на линку https://www.facebook.com/share/v/14U4EqWMfq7/
- Друго место за представу из Церовца „Јежева кућица“ на фестивалу „Театар од снова“
- Представници Математичког института САНУ посетили Паланачку гимназију
- Шта ће бити на грчким границама од 1. јуна: Како ће у пракси изгледати обустава ЕЕС система за Србе
- Почели пријемни за осмаке: Коначни резултати до краја маја
- СТИЖЕ ЛЕТО КАКВО ДУГО НИСМО ИМАЛИ: Метеоролози упозоравају на следеће појаве
БОНУС ВИДЕО:









