Вучен обишао радове у Балканској улици: Наставак улагања у путну инфраструктуру широм општине

Link kopiran u privremenu memoriju!

Председник општине Смедеревска Паланка Никола Вучен обишао је радове на уређењу Балканске улице, где је разговарао са мештанима који су, како је истакнуто, годинама чекали на реализацију овог пројекта.

Током обиласка, председник општине истакао је да су поверење грађана и њихов срдачан пријем најбоља потврда да локална самоуправа иде у добром правцу и да се улаже у пројекте који директно унапређују квалитет живота грађана.

Он је нагласио да се радови у Балканској улици не сматрају завршеним послом, већ да представљају део ширег плана развоја инфраструктуре на целој територији општине. Како је најавио, већ у наредним данима уследиће интензивни радови на санацији и изградњи путева у сеоским срединама.

„Циљ нам је да сваки грађанин осети конкретну промену набоље, без обзира на то да ли живи у градском или сеоском подручју“, поручио је Вучен, додајући да ће локална самоуправа наставити са још снажнијим и бржим темпом рада.

Он је закључио да је сваки део Смедеревске Паланке подједнако важан и да ће се у наредном периоду наставити улагања у инфраструктурне пројекте који доприносе равномерном развоју општине.

Tagovi