Ветерани Велике Плане успешно окончали сезону у међународном такмичењу

Link kopiran u privremenu memoriju!

Екипа фудбалских ветерана из Велике Плане успешно је привела крају још једну такмичарску сезону у међународном GRAND PRIX такмичењу у фудбалу 7, потврдивши квалитет и спортски дух који годинама негује.

Плањани су на завршном турниру у Пожаревцу наступили под именом „Алу Планинг“, где су се нашли међу осам најбољих екипа у овом престижном такмичењу. Сам пласман на завршницу представља значајан успех, имајући у виду јаку конкуренцију и велики број екипа које су учествовале током сезоне.

Током турнира ветерани из Велике Плане показали су борбеност, искуство и тимски дух, достојно представљајући своју општину, али и Србију у међународној конкуренцији. Њихов наступ био је још једна потврда да љубав према фудбалу не познаје године и да спорт наставља да повезује људе и после завршетка професионалних каријера.

Учешће међу осам најуспешнијих екипа GRAND PRIX такмичења круна је још једне успешне сезоне, током које су ветерани Велике Плане достојно представљали свој град на бројним турнирима и спортским догађајима.

Честитке читавој екипи на оствареном резултату и успешном завршетку сезоне, уз жељу да и у наредним годинама наставе да нижу добре резултате и промовишу спорт, пријатељство и фер-плеј.

Tagovi