Прваци ОШ „Херој Радмила Шишковић“ свечано обележили крај првог разреда

Link kopiran u privremenu memoriju!

У Основној школи „Херој Радмила Шишковић“ владала је свечана и емотивна атмосфера поводом завршетка првог разреда. Ученици одељења 1/2, заједно са својом учитељицом Снежаном Михајловић Лазаревић, приредили су за родитеље топлу и надахнуту приредбу којом су обележили крај своје прве школске године.

Кроз песму, рецитације, игру и осмехе, прваци су показали колико су научили и напредовали током протеклих месеци. Био је то леп подсетник на све тренутке које су заједно проживели – од првог школског дана и првих слова, до нових пријатељстава, знања и искустава која су стекли.

Родитељи су са поносом и радошћу пратили наступ своје деце, уживајући у сваком тренутку приредбе која је на најлепши начин заокружила једно важно поглавље у њиховом одрастању.

Први разред представљао је први степеник на путу знања, испуњен учењем, дружењем, игром и бројним лепим успоменама. Захваљујући преданом раду учитељице и великој подршци родитеља, ученици су успешно савладали све изазове које је донела њихова прва школска година.

Из школе су упутили захвалност ученицима и родитељима на сарадњи, поверењу и заједничком раду, уз жељу да и наредне школске године буду испуњене новим успесима, знањем и радошћу.

За мале ђаке сада следи заслужени распуст, а већ на јесен вратиће се у школске клупе као ученици другог разреда, спремни за нова знања, изазове и лепе школске дане.

Tagovi