АНДРЕЈА РАДИСАВЉЕВИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТНУ МЕДАЉУ У ТРОБОЈУ НА ПРВЕНСТВУ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

У недељу 29.05.2022. на атлетском стадиону у Сремској Митровици у организацији САС-А и А. K. Срем, одржано је државно првенство за млађе пионире /ке у тробоју ( 60 метара, скокуудаљ и бацање кугле, девојчице од 2 кг. а дечаци од 3 кг.) за млађе пионире/ке ( 2009/10)

Атлетски клуб Јасеница представљало је двоје такмичара и освојена је златна медаља у мушкој конкуренцији.
Андреја Радисављевић ( 09) у конкуренцији 14 такмичара освојио је 2203 бодова и заузео 1.место.
60 метара је претрчао за 8.44 секунди, треће време, куглу од 3 кг. је бацио најдаље од свих, 10.65 метара, скокуудаљ је скочио 4.93 м и имао трећи резултат.
Лена Билановић је у конкуренцији 33 такмичарки освојила 13. место. 60 метара је претрчала за 8.88 секунди, куглу бацила 8.68 метара, скокуудаљ 4.57 метара