Početna » АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ПАВЛЕ И АНДРИЈА ОСВОЈИЛИ ЗЛАТНУ МЕДАЉУ А ДУЊА БРОНЗАНУ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА!

од Паланка данас
0 Коментар

Сјајан наступ атлетичара Јасенице из Смедеревске Паланке на Отвореном првенству Београдау дворани за млађе јуниоре.

Ученици тренера Ненада Војчевског су освојили две златне и једну бронзану медаљу и потврдили одличну форму након припрема у Бару.

У трци на 400 метара прво место и најсјајније одличје је заслужио Павле Митровић!

Он је у конкуренцији 12 атлетичара био најбржи и стазу истрчао у времену од 53, 56 секунде. Једини од атлетичара је трчао брже од 54 секунде.

Дуња Будимир је у бацању кугле (3кг.) освојила треће место,скромним резултатом за њу 11.59 метара због бола у леђима.

Андреја Радисављевић који је старији пионир је изванредно отворио овогодишњу сезону, новим личним рекордом 6.06 метара,освоји је прво место у скокуудаљ.