Početna » АТЛЕТИЧАРИ ЕЛИТА ОСВОЈИЛИ ШЕСТ МЕДАЉА НА МИТИНГУ У БЕОГРАДУ

АТЛЕТИЧАРИ ЕЛИТА ОСВОЈИЛИ ШЕСТ МЕДАЉА НА МИТИНГУ У БЕОГРАДУ

У Атлетској дворани у Београду одржан је митинг и Првенство Централне Србије на коме су атлетичари Елита освојили 6 медаља .

У бацању кугле за старије пионире златна медаља припала је Душану Тасићу и Емилији Стојановић, сребрне медаље су освојили Kристијан Максимовић и Невена Пауновић, бронзане медаље Петар Kостић и Лана Таги, четврта места Михајло Велић и Миљана Спасић и пето место Лука Спасић.

Емилија Стојановић у скоку у даљ заузела је седмо место, а најмлађи чланови Маша Софрониевски на 50 м 33 (закаснила на старту) а у скоку у даљ 16 место, Вук Јовановић на 50. М заузео је 10 место од 41 такмичара а у скоку у даљ је био 7 у великом финалу. Сви такмичари су кренули са такмичењима после напорних припрема те су и сви имали личне рекорде.