Početna » АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ДВЕ МЕДАЉЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ДВЕ МЕДАЉЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

од Паланка данас
0 Коментар
У недељу 05.02.2023. у организацији Српског атлетског савеза у атлетској дворани одржано је првенство Србије за млађе пионире/ке У14.

Атлетски клуб ”Јасеница” представљало је осам такмичара и освојене су две медаље. Наталија Радисављевић је у бацању кугле (2кг.) освојила 2. место. Александра Гајић је у дисциплини спортско ходање освојила 3.место.
Ево и остали одличних пласмана наших такмичара.
Магдалена Радојковић је у скокудаљ освојила 4.место са личним рекордом.
Тијана Симић у трци 60 мет.пр освојила је 5.место а у скокудаљ 12.место.
Петар Ђорђевић је у бацању кугле (3кг.) освојио 5.место.
Анастасија Милошевић је у трци на 60 метара заузела у укупном пласману 9. место док је на 200 метара била осма.
Нина Ћертић је у трци на 60 метара заузела 23 место а у трци на 200 метара је била тринаеста.
У дисциплинама 60 и 200 метара наступило је по 48 такмичарки.
Ива Ћертић је у бацању кугле заузела 6.место.