субота, април 27, 2024
Početna » АЗАЊЦИ ФУРИОЗНО СТАРТОВАЛИ ПОСЛЕ ДВОГОДИШЊЕ ПАУЗЕ: ОД 1:2 СТИГЛИ ДО 6:2!

АЗАЊЦИ ФУРИОЗНО СТАРТОВАЛИ ПОСЛЕ ДВОГОДИШЊЕ ПАУЗЕ: ОД 1:2 СТИГЛИ ДО 6:2!

Фудбалери Шумадије из Азање убедљивом победом су започели нову сезону у општинској Јасеничкој лиги. Савладали су Бачинац резултатом 6:2.

То не би била толико занимљива вест, да Азањци нису имали двогодишњу паузу у такмичењу и да нису овог лета консолидовали клуб са новом управом,стручним штабом и играчима.

Вратили су се у великом стилу и најавили да ће играти важну улогу у новом првенству.

Интересантно је да је Шумадија на премијерној утакмици, пред великим бројем навијача, свих шест голова постигла у другом полувремену, а да је Бачинац водио после првог дела игре. Такође, гости су пола сата пре краја имали још једно вођство од 2:1 и до краја меча примили четири поготка.

Голове за азањски тим су постигли Андреја Гачић у 47. и 60. минуту, Милош Ћосић у 63. и 71. минуту, Жељко Јелић у 81. и Давор Јелић у 86. минуту.

Стрелци за Бачинац били су Марко Јоцић у 42. и Дарко Јовановић у 56. минуту.

Текст: Н. Павловић (Спортски журнал) Фото: Срећко Стојадиновић