БРОНЗАНА МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРА ЈАСЕНИЦЕ АНДРЕЈУ РАДИСАВЉЕВИЋА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

Данас је у Београду у организацији Српског атлетског савеза у атлетској дворани одржано Првенство Србије за млађе пионире/ке У14.
Атлетски клуб ”Јасеница” је представљало 8 такмичара.

Андреја Радисављевић је у дисциплини скокудаљ освојио 3. место а у дисциплини 60 мет.препоне заузео 5. место,с тим што је запео за другу препону,изгубио равнотежу и изгубио медаљу ( 2. резултат ове зиме ).
Петар Ђорђевић је у дисциплини бацање кугле заузео 4. место.
Михајло Михаиловић је заузео 6. место у скоку у вис.
Нина Стајић је у бацању кугле ( 2 кг.) заузела је 6. место.
Лена Билановић је у трци на 60 мет.препоне заузела 8. место.
Наталија Радисављевић је у трци на 60 мет. препоне заузела последње 16. место ,али је херој јер је пала преко препоне и наставила трку.
Александра Гајић је у трци на 200 метара заузела 17. место.
Анастасија Милошевић је у трци на 60 мет. укупно заузела 13. место у најјачој конкуренцији данас , од 44 такмичарки, заузела је 13. место.