ЦЕРОВЧАНИ ПРОПУСТИЛИ ШАНСУ ЗА ПЛАСМАН У ПОДУНАВСКУ ОКРУЖНУ ЛИГУ

Фудбалери Церовцанису успели да се кроз бараж пласирају у Подунавску окружну лигу.

У 2.колу доигравања Церовчани су, на Градском стадиону у Паланци, поражени од Црвене звезде из Суводола са 2:1.

Пропуштена је велика шанса, јер је играч Церовца Маричић промашио пенал, код вођства Суводолаца од 1:0. Такође, Церовчани су промашили велики број изгледних прилика.

Оба гола за Звезду постигао је Kарић у првом полувремену, а једини стрелац за церовачки тим био је Радовановић у 57. минуту.

Церовац је у 1. колу баража играо нерешено (1:1) са Омладинцем из Ракинца, тако да ће дуел између Црвене звезде и Омладинца одлучити ко ће у виши ранг

Извор: Спорт 026