Početna » ЧЕТИРИ ГОЛА МИХАЈЛА БАНKОВИЋА У ПОБЕДИ ПЕТЛИЋА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ!

ЧЕТИРИ ГОЛА МИХАЈЛА БАНKОВИЋА У ПОБЕДИ ПЕТЛИЋА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ!

Талентовани фудбалер из Смедеревске Паланке Михајло Банковић има просек од два постигнута гола по утакмици у дресу Црвене звезде, у Првој лиги петлића ФС Београда, а сада је наставио у још јачем ритму.

Нападач „црвено-белих“ је постигао 4 гола у убедљивом тријумфу над екипом БСK-а из Батајнице (13:0). Млади голгетер је погађао мрежу три пута у размаку од само шест минутра (од 29. до 35.), док је четврти гол дао у 63. минуту.

Новим погоцима, Михајло Банковић је стигао до бројке од 18 голова на 8 утакмица!

Иначе, на овом мечу, у стартној постави Црвне звезде био је и други Паланчанин Стефан Стијковић, који такође игра веома добро са „десетком“ на леђима…