Početna » ЧЕТИРИ МЕДАЉЕ ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ/КЕ У14

Данас је у организацији САС и АК КВА у Краљеву одржано првенство Србије за млађе пионирке и млађе пионире.
Атлетски клуб Јасеница из Смедеревске Паланке је представљало 11 такмичара и освојене су 3 сребрне и 1 бронзана медаља.

Ива Ћертић је у дисциплини бацање вортекса освојила сребро а у  бацању кугле бронзану медаљу.
Тијана Симић је у скоку у вис освојила сребрну медаљу и као чланица штафете освојила сребро.
Екипа штафете 4×100 метара у саставу Магдалена Радојковић, Тијана Симић, Вука Милошевић и Нина Ћертић је освојила 2.место.