Početna » ФК БУДУЋНОСТ ИЗ РАТАРА ПОБЕДНИК ОПШТИНСКЕ ЈАСЕНИЧКЕ ЛИГЕ СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА

ФК БУДУЋНОСТ ИЗ РАТАРА ПОБЕДНИК ОПШТИНСКЕ ЈАСЕНИЧКЕ ЛИГЕ СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА

од Паланка данас
0 Коментар
Screen Shot 2024 05 19 At 22.11.40

Велики славље почело је у Ратарима. Фудбалери Будућности су прваци општинске Јасеничке лиге и од наредне сезоне играће у Подунавској окружној лиги!

Ратарци су данас, у дербију сезоне, победили Шумадију у Азањи и обезбедили виши степен такмичења. Азањци су поразом завршили на трећем месту, док ће другопласирани Бачинац играти бараж за попуну Подунавске окружне лиге.

У сјајном амбијенту у Азањи, Будућност је одлучујући погодак постигла средином првог полувремена, а званично је то био аутогол играча азањског састава Јањића.

У 76. минуту дербија Шумадија је промашила пенал, јер Јелић није реализовао најстрожу казну.

Резултати 18. кола:

СУБОТА

Мала Плана: Пролетер- Бачинац 0:3 (Јовановић 23. Живанић 55, Ђурић 68)

НЕДЕЉА

Азања: Шумадија- Будућност из Ратара 0:1 ( Јањић аутогол 25)

Мраморац: Буковац- Главаш из Глибовца -гости се нису појавили на утакмици

Церовац: Церовац- Селевац 1:3 (Тодоровић 36-Станковић 4, Стојановић 35, Радојковић 89)

Придворице: Бели Орлови- Нови млади борац из Водица 1:1 (дробот 52-Савић 72)

КОНАЧНА ТАБЕЛА: 1. Будућност 42 2. Бачинац 41 3. Шумадија 38 4. Буковац 33 5. Бели орлови 21 6. Пролетер 18 7. Главаш 18 8. Селевац 17 9. Церовац 16 10. Нови млади борац 11 бодова