Početna » ФУДБАЛСКИ ОМЛАДИНЦИ ПАЛАНАЧКЕ ЈАСЕНИЦЕ БОЉИ ОД МЛАДОГ РАДНИКА ИЗ ПОЖАРЕВЦА!

ФУДБАЛСКИ ОМЛАДИНЦИ ПАЛАНАЧКЕ ЈАСЕНИЦЕ БОЉИ ОД МЛАДОГ РАДНИКА ИЗ ПОЖАРЕВЦА!

У 7. колу Друге омладинске Подунавско-шумадијске лиге фудбалери Јасенице из Смедеревске Паланке остварили су још једну сигурну и убедљиву победу.

Пулени тренера Зорана Живановића су данас на Градском стадиону савладали гостујућу екипу Младог радника из Пожаревца резултатом 3:1.

Двоструки стрелац за паланачки тим био је капитен Јован Велић у 20. и 45. минуту, док је трећи погодак постигао Петар Марковић у 57. минуту.

Почасни погодак за пожаревачки састав дао је Милошевић у 70. минуту утакмице.

Омладинци Јасеница имају учинак од 3 победе, 2 ремија и 1 пораза. Трећи су на табели са 11 бодова.