среда, април 24, 2024
Početna » ФУТСАЛЕРИ ПАРТЕНОНА ПОРАЖЕНИ У ОСМИНИ ФИНАЛА KУПА СРБИЈЕ

ФУТСАЛЕРИ ПАРТЕНОНА ПОРАЖЕНИ У ОСМИНИ ФИНАЛА KУПА СРБИЈЕ

Утакмица осмине финала Футсал купа Србије одиграна је вечерас у Нишу, а састала су се два друголигаша. Успешнији је био домаћи Kалча, који је победио тим Партенона из Смедеревске Паланке резултатом 6:2 и пласирао се међу осам најбољих у националном Kупу.

Паланчани су били у резултатском егалу скоро 30 минута, али у некомплетном саставу нису могли да остваре повољан исход. Партенон је повео голом Стефана Туфегџића, да би после три поготка Нишлија, други стрелац за госте био Војислав Стојановић у уводним минутима другог полувремена. До краја, Kалча је са још три поготка оверио пласман у четвртфинале Футсал купа Србије.