Početna » ФУТСАЛЕРИ ПАРТЕНОНА ПОВЕЛИ, ПА ПРИМИЛИ СЕДАМ ГОЛОВА У РАКОВИЦИ

ФУТСАЛЕРИ ПАРТЕНОНА ПОВЕЛИ, ПА ПРИМИЛИ СЕДАМ ГОЛОВА У РАКОВИЦИ

Већ виђено. Као и на многим мечевима прошле сезоне, футсалери Партенона из Смедеревске Паланке су и ново првенство Друге футсал лиге почели поразом, иако су водили и у већем делу контролисали резултат.

Вечерас су у Раковици убедљиво изгубили од екипе Храма, коју сјајно предводи Паланчанин Милан Јевтовић-Савиола, са 7:1.

Превисок пораз, до 28.минута било је нерешено. Партенон је повео голом Стефана Радића, али у последњих десет минута све се распало. Недостатак снаге, физичка спрема или нешто треће, анализираће се у клубу.

Тек Храм, врло искусна и и квалитетна екипа, је казнио све пропусте и дошао до заслуженог тријумфа. Три гола за београдски тим дао је Ђурађ Добријевић, два гола Милош Љујић, а по један Веља Ратковић и Стефан Стефановић.