Početna » ИВАНА КАТАНИЋ ОСТВАРИЛА ПРВУ ПОБЕДУ СА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈОМ СРБИЈЕ НА СП

ИВАНА КАТАНИЋ ОСТВАРИЛА ПРВУ ПОБЕДУ СА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈОМ СРБИЈЕ НА СП

Женска кошаркашка репрезентација Србије остварила је прву победу на Светском првенству у Сиднеју, пошто је резултатом 69:64 (24:9, 14:25, 16:12, 15:18) добила селекцију Јапана!

Српкиње су сјајно почеле меч и на крилима одличне игре из прве четвртине, уз све осцилације, успеле да дођу до тријумфа на крају. За нашу групу следи дан одмора, следећи ривал биће селекција Аустралије, у недељу од 10.00 часова по средњеевропском времену.

Прве поене у каријери на Светским првенствима уписала је и Паланчанка Ивана Kатанић. За 6 минута у игри постигла је 2 поена, уз једну украдену лопту, што је одличан учинак у тврдој и неизвесној утакмици.