КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ПОРАЖЕНИ У ЧАЧКУ

У Другој мушкој лиги Србије Младост из Смедеревске Паланке, је поражена на гостовању у Чачку резултатом 74:64 (18:11: 22:16; 16:22; 18:15).

Већ у првих 10 минута Чачани су направили пристојну разлику што им је уливало самопоуздање пред наставак окршаја. KK Чачак 94 је на полувремену имао предност од 13 поена.

У наставку меча KK Младост СП је показала зубе, па је успела да поприлично смањи дефицит. На тај начин гости су ставили до знања да се нису предали, и да ће се борити до самог краја.

Ипак KK Чачак 94 је био на висини задатка, тако да није дозволио да дође до неког изненађења и окончао је меч са предношћу од 10 поена, па је тако и након трећег кола сачувао прву позицију на табели Друге мушке лиге Србије.

KK Чачак 94: Пилчевић 12, Ћурчић 16, Гуговић 2, Здравковић, Тресач 2, Пауновић 7, Јокић 13, Димитријевић 4, Мајсторовић 8, Kусмук, Пантић 10.

KK Младост СП: Шпаровић 9, Стевановић, Николић 10, Торбица 10, Стојановић 14, Асановић, Попадић 9, Витковић 12, Тодоровић, Димитријевић, Јовановић, Потић.