ОБЈАВЉЕН СПИСАК МАЛИШАНА ЧИЈИ ЋЕ РАДОВИ БИТИ ИЗЛОЖЕНИ НА ДЕЧИЈЕМ ЛИКОВНОМ САЛОНУ У ПАЛАНЦИ

Списак учесника, ментора, вртића и школа за дечији ликовни салон 2021.
Стручни жири од пристиглих 65 радова, одабрао је 53 за излагање.

ДЕЧИЈИ ЛИКОВНИ САЛОН 4 „УМЕТНОСТ ИГРЕ“
1.Николија Гавриловић
II3 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељица: Милица Грашић
2. Припремна група „Бубамаре“
Вртић „Лептирић“
Васпитачи: Љиља Петровић и Горица Коларевић
3. Даница Богдановић
II3 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељица: Милица Грашић
4. Тадија Аранђеловић
II3 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељица: Милица Грашић
5. Припремна група „Рибице“
Вртић „Плави Чуперак“
Васпитачи: Весна Нешић и Данијела Батић
6. Припремна група „Лептирићи“
Вртић „Сунце“ Кусадак
7. Припремна група „Балончићи“
Вртић „Плави Чуперак“
8. Петра Павковић
III1 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељица: Радунка Стојковић
9. Мала Школа
Вртић „Петар Пан“
Васпитачи: Снежана Петровић и Гордана Ђорђевић
10. Миа Жигић
I1 ОШ „ Радомир Лазић“ Азања
Учитељица: Сузана Јанчић
11. Припремна група
Вртић „Бамби“ Селевац
12. Јован Гајић и Марија Гајић
IV1 ОШ „Вук Караџић“
Учитељица: Мариа Стаменковић
13. Лена Поповић
IV3 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељ: Душан Грашић
14. Припремна група
Вртић „Бубамара“ Азања
Васпитачи: Данка Ивковић и Светлана Живојиновић
15. Емилија Ристивојевић
II3 ОШ „Олга Милошевић“
Учитељица: Милица Грашић
16. Даница Никшић
IV1 ОШ „Вук Караџић“
Учитељица: Мариа Стаменковић
17. Богдан Илић и Михајло Илић
V1 ОШ „Вук Караџић“
Наставник: Радмила Михајловић
18. Припремна група „Балончићи“
Вртић „Петар Пан“
Васпитачице: Ана Ћирић и Милка Новаковић
19. Илија Филиповић
IV2 ОШ „Вук Караџић“
Учитељица: Снежана Делић
20. Припремна група „Кишобранчићи“
Вртић „Ташмајдан“
Васпитачице: Снежана Рајковић и Весна Ћертић
21. Група „Лептирићи“
Вртић „Наша Радост“
Васпитачице: Славица Златић и Снежана Вуруна
22. Припремна група „Колибри“ Голобок
Васпитачица: Гордана Елезовић
23. Ликовна секција ученика од I до IV разреда
ОШ „ ХИМ“
Учитељице:
Снежана Станковић, Звездана Стошић, Слађана Новаковић
24. Припремна група „Звездице“
Васпитачице: Тијана Прешић и Слађана Аврамовић
25. Павле Шуклетовић
IV2 ОШ „Вук Караџић“
Учитељица: Снежана Делић
26. Инес Угриновић, Анђела Радовановић, Лара Аранђеловић
V1 ОШ „Олга Милошевић“
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
27. Даница Глишић, Теодора Стојановић, Ени Јовановић, Емилија Ивковић
VIII1 ОШ „ХРШ“
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
28. Анастасија Бајкић, Николија Матејић, Нина Петровић
V1 ОШ „Радомир Лазић“ Азања
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
29. Огњен Зравковић, Милица Радисављевић, Милан Радисављевић, Иван Степић, Димитрије Михаиловић, Илија Павић
V2 ОШ „Радомир Лазић“ Азања
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
30. Ликовна секција ученика од I до IV разреда
ОШ „ ХИМ“
Учитељице:
Снежана Станковић, Звездана Стошић, Слађана Новаковић
31. Дамјан Никодијевић, Елена Пантић, Николина Арсенијевић, Теодора Даниловић
V2 ОШ „Радомир Лазић“ Азања
32. Ученици III1 ОШ „Вук Караџић“-групни рад
Учитељица: Ивана Манојловић
33. Ана Вујичић, Сара Радивојевић, Јулија Ђорђевић, Ена Милановић, Исидора Рашковић
VI1 ОШ „ХРШ“
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
34. Јелена Никшић, Дуња Петровић, Стефан Петровић, Лазар Дабижљевић, Анастасија Златковић
V2 ОШ „Вук Караџић“
Наставница: Радмила Михајловић
35. Сања Милановић, Лука Павловић, Викторија Кованџић, Наталија Васиљевић, Михајило Ранковић
ОШ „Радомир Лазић“ Азања
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
36. Даница Јелић, Александра Ђорђевић, Исидора Анђелковић
ОШ „Радомир Лазић“ Азања
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
37. Милан Стевановић, Марко Стевановић, Филип Пантелић, Страхиња Петровић, Огњен Вукосављевић
V1 ОШ „Олга Милошевић“
Наставница: Јелена Младеновић Агатоновић
38. Анастасија Власова
VIII2 ОШ „Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
39. Биљана Радивојевић
VI2 ОШ „Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
40. Лена Јелић
VIII4 ОШ „ХРШ“
Наставник: Живан Бачујков
41. Николета Барјактаревић
VIII4 ОШ „ХРШ“
Наставник: Живан Бачујков
42. Страхиња Јовановић
VII2 ОШ „Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
43. Стефан Јанковић
VII2 ОШ „Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
44. Мијат Јанковић
VII2 ОШ „Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
45. Ана Милић
IV2 ОШ „Брана Јевтић“ Кусадак
Учитељица: Ана Стајић
46. Круна Ђиновић
IV4 ОШ „Свети Сава“ Велика Плана
Учитељица: Милена Живановић
47. Емилија Тацковић
VI2 ОШ „ХРШ“
Наставник: Живан Бачујков
48. Јована Стевановић
VIII2 ОШ „Вук Караџић“
Наставница: Радмила Михајловић
49. Дијана Вемић
VII1 ОШ „ Ђорђе Јовановић“ Селевац
Наставник: Бојан Живанић
50. Михаило Ракић
V3 ОШ „ХИМ“
Наставница: Елеонора Радивојевић
51. Сара Бојић
VIII2 ОШ “Вук Караџић“
Наставница: Радмила Михајловић
52. Aња Ђуричковић, Ана Станимировић, Нина Ранковић, Сара Агатоновић, Наталија Ишић
VII2 ОШ „Вук Караџић“
Наставница: Радмила Михајловић
53.Ученици I2 ОШ „Вук Караџић“
Учитељица: Сузана Димитријевић

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://palankadanas.com/objavljen-spisak-malisana-ciji-ce-radovi-biti-izlozeni-na-decijem-likovnom-salonu-u-palanci/