Početna » ОДИГРАНИ МЕЧЕВИ 7. КОЛА ПОДУНАВСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ-ПО ТРИ БОДА УЗЕЛИ ЖЕЛЕЗНИЧАР, РАДНИК И ПОБЕДА

Одиграни су мечеви 7. кола у Подунавској окружној лиги. Погледајте резултате и табелу.

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 7.KОЛО ЈАСЕНИЦА – ПРОЛЕТЕР 1:3

Градски стадион у Паланци. Гледалаца: 200. Судија: Славко Рибаћ (В. Плана). Стрелци: 0:1 Симић у 30 1:1 Радојковић у 33 (из пенала) 1:2 Живановић у 40 1:3 Симић у 90.минуту. Жути картони: Лекић, Јешић, Ђорђевић (Јасеница), Радојевић, Јеремић, Јанковић, Стојковић (Пролетер)

ЈАСЕНИЦА: Радојковић, Лекић (Гајић), Максимовић, Талијан, Мишић, Ђерић, Јовановић, Павић, Јешић, Ђорђевић, Тодоровић. Тренер: Ненад Ђерић

ПРОЛЕТЕР: Kузмановић, Радојевић, Јеремић, Филић, Јанковић, Симић, Петровић, Радојевић, Јовић (Стојковић), Љубисављевић, Живановић. Тренер: Небојша Пантић

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 7. KОЛО ПОБЕДА-МЛАДОСТ 3:0

Стадион у Голобоку. Гледалаца: 200. Судија: Стефан Николић (Смедерево). Стрелци: 1:0 Станковић у 8 2:0 Живковић у 62 3:0 Живковић у 81.минуту. Жути картони: Бисенић (победа), Веселиновић, Јовановић (Младост)

ПОБЕДА: Срејић, Ђорђевић, Станковић, Филиповић, Арсенић, А.Бисенић (Михаиловић), Милошевић (Љубисављевић), Живковић, Рашковић, С. Бисенић, Љумовић (Гајић). Тренер: Немања Влајић

МЛАДОСТ: Спасојевић, Бекчић, Р.Веселиновић, С.Јовановић, А. Јанковић, Грујић, А.Веселиновић, Вулић, Стојановић, Ј. Јанковић, Н. Јовановић. Тренер: Златко Ивановић