Početna » ОМЛАДИНЦИ ПАРТЕНОНА ПРУЖИЛИ ЈАК ОТПОР КВАЛИТЕТНОЈ ЕКИПИ СМЕДЕРЕВА!

ОМЛАДИНЦИ ПАРТЕНОНА ПРУЖИЛИ ЈАК ОТПОР КВАЛИТЕТНОЈ ЕКИПИ СМЕДЕРЕВА!

Достојно су омладинци Партенона из Смедеревске Паланке завршили сезону у У-19 Футсал лиги ФСР Западне Србије.

У полуфиналној утакмици плеј-офа или доигравања, поражени су у Смедереву резултатом 3:1, али су пружили јак отпор квалитетнијој екипи домаћина.

Утакмица је практично већим делом била у егалу, Партенон је имао своје шансе, активан резултат до финиша меча. Ипак, искуство Смедерева је било превага.

Смедерево је повело у 3. минуту голом Ђорђа Антића, Партенон је поравнао резултат преко потенцијалног репрезентативца Јована Велића у 27. минуту. Победу домаћима донели су Михајло Нешић у 32. и Немања Васић у 36. минуту.

Сам пласман међу четири најбоље омладинске екипе Западне Србије, у конкуренцији 15 реномираних клубова, је велики успех за Партенон и залог за будућност.

Треба имати у виду да је паланачки тим био млађи од конкуренције, да има простора за напредак и од ове генерације, коју предводи тренер Зоран Живановић може се много очекивати.