ПАЛАНАЧКИ ФУТСАЛЕРИ РАДОВАНОВИЋ И ПАВЛОВИЋ ДОНЕЛИ ПРВИ ТРОФЕЈ ЗА ФОН

Футсалери KМФ ФОН освојили су Kуп Србије у футсалу тако што су у финалној утакмици победили KМФ Нови Пазар резултатом 3:1.

Стрелци за KМФ ФОН су били Паланчани, играчи стасали у КМФ Партенону, Марко Радовановић 2 пута и Александар Павловић.

Била је ово јако интересантна утакмица, право финале. ФОН је боље отворио меч и већ у 4. минуту је Радовановић постигао свој први гол, да би исти играч дуплирао предност у 8. минуту,што је био и резултат првог полувремена.

Наставак меча је донео много бољу игру Новог Пазара, па је већ у 5. минуту другог дела предност преполовљена голом Мутавџића. Нови Пазар је наставио са притиском али неуспешно. Павловић је довео ФОН у предност од 3:1 и тако трасирао пут ка трофеју.