Početna » ПАРТЕНОН ПОРАЖЕН ОД НИШЛИЈА ВИНЕР СПОРТА СА 3:1

ПАРТЕНОН ПОРАЖЕН ОД НИШЛИЈА ВИНЕР СПОРТА СА 3:1

Већ виђено, када су утакмице партенона у овој сезони у питању. Трећи пут Паланчани у сезони у првом полувремену заостану за ривалом три или четири гола, па онда улажу максималне напоре да анулирају високу предност. Ни сада нису успели, мада је било шанси.

Ипак, веома квалитетни састав из Ниша је зналачки контролисао игру и резултат у првих 20 минутуа, искористивши своје шансе и грешке ривала.

У наставку друга слика на паркету, Партенон напада све време, често и са голманом Лазовићем као петим на противнчкој половини, ствара шансе, а Нишлије се покретљивом зоном бране.

Успели су домаћи преко младог Лазе Петровића да стигне до поготка на време, а потом је могаио да се прослави Филип Јовановић. Прво је лепу акцију завршио шутем тик поред стативе, да би голман Миленковић одбранио његов казнени ударац, након шестог фаула гостију.

Заслужен тријумф Винтер Спорта, мада Партенонцима остаје жал за још једном пропуштеном шансом. Много им је недостајао суспендовани Стефан Радић, који игра у сјајној форми.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА СРБИЈЕ, 6.KОЛО

Хала: ОШ Вук Kараџић у Паланци. Гледалаца: 200. Судије: Граовац (Рума), Папишта (С. Митровица), Радић. Стрелци: 0:1 Стевановић у 6 0:2 Петковић у 14 0:3 Раденковић у 14 1:3 Петровић у 25.минуту. Жути картон: Јовановић, Туфегџић (Партенон)

ПАРТЕНОН: ЛАЗОВИЋ, ТАЦKОВИЋ; МИЛОВАНОВИЋ; ТУФЕГЏИЋ; МАKСИМОВИЋ, Нађ, Николић, Јовановић, Ђорђевић, Спасојевић, Петровић.

ВИНТЕР СПОРТ: МИЛЕНKОВИЋ, РИСТИЋ, СТЕВАНОВИЋ, МАРЈАНОВИЋ, Д. РАДЕНKОВИЋ, Ђорђевић, Павловић, М. Раденковић, Петровић, Максимовић, Стојковић, Петковић, Инајетовић.